Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
884589
10205
215
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon-karton, keretben, 47×16 cm 891990
10206
215
Olvashatatlan jelzéssel: Kossuth Lajos. Rézkarc, karton, foltos, 39×29 cm
879641
10207
215
Olvashatatlan jelzéssel: Csónak. Olaj, vászon, 50×40 cm 891582
10208
215
Olvashatatlan jelzéssel: Üzemben. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 19×28 cm
884625
10209
215
Olvashatatlan jelzéssel: Fejek. Vegyes technika, papír, 30×43 cm 891932
10210
215
Olvashatatlan jelzéssel: Az űrhajó startja. Szeged Tisza részlet. Ceruza, papír, üvegezett, 12×18 cm, 11×14 cm
878058
10211
215
Olvashatatlan jelzéssel: Jávor Pál, Muráti Lili, két oldalas ceruza rajz, 35×29 cm
839282
10212
215
Olvashatatlan jelzéssel: Lantos. Rézkarc, papír, 17×25 cm 829005
10213
215
Olvashatatlan jelzéssel: Piros fejkendős asszony. Olaj, karton, szakadt, 47,5×33 cm
907586
10214
215
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány és a kutya. Olaj, karton, keretben, 28×21 cm 907051
10215
215
Olvashatatlan jelzéssel: Kréta. Olaj, vászon, keretben, 75×90 cm
908255
10216
215
Olvashatatlan jelzéssel: Tihany. Olaj, farost, keretben, 37×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF