Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 253

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon-karton,  keretben, 47×16 cm
10205.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kossuth Lajos. Rézkarc, karton, foltos, 39×29 cm
10206.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Csónak. Olaj, vászon, 50×40 cm
10207.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Üzemben. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 19×28 cm
10208.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Fejek. Vegyes technika, papír, 30×43 cm
10209.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Az űrhajó startja. Szeged Tisza részlet. Ceruza, papír, üvegezett, 12×18 cm, 11×14 cm
10210.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Jávor Pál, Muráti Lili, két oldalas ceruza rajz, 35×29 cm
10211.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Lantos. Rézkarc, papír, 17×25 cm
10212.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Piros fejkendős asszony. Olaj, karton, szakadt, 47,5×33 cm
10213.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kislány és a kutya. Olaj, karton, keretben, 28×21 cm
10214.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kréta. Olaj, vászon, keretben, 75×90 cm
10215.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Olvashatatlan jelzéssel: Tihany. Olaj, farost, keretben, 37×50 cm
10216.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF