Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 253

Sztelek jelzéssel: Rozsnyói kilátás. Akvarell, papír, 15×19 cm
10169.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tallós jelzéssel: Esztergom. Pasztell, papír, 30×40 cm
10170.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Tibai Takács Jenő (1876-1943): Falusi utcakép. Olaj, karton, jelzett, antik sérült keretben, 17×29 cm
10171.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Tina Wood: Formák. Olaj, vászon, jelzett, 120×90 cm
10172.

Rufpreis:
4 000 HUF

10173.

Rufpreis:
1 000 HUF

Turmayer Sándor (1897-1953): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 62×50 cm
10174.

Rufpreis:
8 000 HUF

10175.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Urbán jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, farost, 33×50 cm
10176.

Rufpreis:
10 000 HUF

Urbán Sándor (1965-): Parkban. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×38 cm
10177.

Rufpreis:
800 HUF

10178.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Vályi Nagy Dezső (1906-1981): Téli erdő, olaj, fa, jelzett, díszes keretben, 29×37 cm
10179.

Rufpreis:
8 000 HUF

Várkonyi János (1947-): Csősz. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
10180.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF