Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
884551
10169
215
Sztelek jelzéssel: Rozsnyói kilátás. Akvarell, papír, 15×19 cm
891854
10170
215
3400
Tallós jelzéssel: Esztergom. Pasztell, papír, 30×40 cm 904287
10171
215
Tibai Takács Jenő (1876-1943): Falusi utcakép. Olaj, karton, jelzett, antik sérült keretben, 17×29 cm
907807
10172
215
Tina Wood: Formák. Olaj, vászon, jelzett, 120×90 cm 907568
10173
215
Toth jelzéssel: Kanyarodó út. Olaj, karton, üvegezett kertben 36×29 cm 907571
10174
215
Turmayer Sándor (1897-1953): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 62×50 cm 697938
10175
215
14000
879651
10176
215
Urbán jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, farost, 33×50 cm
839708
10177
215
Urbán Sándor (1965-): Parkban. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×38 cm 617265
10178
215
60000
829033
10179
215
Vályi Nagy Dezső (1906-1981): Téli erdő, olaj, fa, jelzett, díszes keretben, 29×37 cm
850211
10180
215
14000
Várkonyi János (1947-): Csősz. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF