Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
908257
10217
215
Olvashatatlan jelzéssel: Skót juhász. Pasztell, karton, 32×28 cm 908259
10218
215
Olvashatatlan jelzéssel: Rózsás csendélet. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 42×31 cm 907907
10219
215
9500
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán idill. Olaj, vászon, antik sérült keretben 70×55 cm
868302
10220
215
Olvashatatlan jelzéssel: Ház az erdőnél. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×17 cm 866016
10221
215
Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparton. Tempera, papír, jelzett, 26x38 cm
868476
10222
215
Olvashatatlan jelzéssel: Éjjel az utcán. Olaj, farost, jelzett, antik keretben, 16x32 cm 876656
10223
215
Olvashatatlan jelzéssel:Egy kis pihenő. Olaj, farost, 50×70 cm 901509
10224
215
Jelzés nélkül: Szent István és Gizella. Tűzzománc, keretben, 30×16 cm 906783
10225
215
Jelzés nélkül: Mandala, keretezett, 25x24 cm
426778
10226
215
Jelzés nélküli portré, szén-papír, keretben 30x36 cm
904180
10227
215
Jelzés nélkül: Mediterrán kikötő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kisebb szakadás, 31×48 839863
10228
215
Jelzés nélkül: Lovag. Olaj, farost, keretben, 56×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF