Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
902364
10181
215
Vida jelzéssel: Női fej. Ceruza, papír, 35×29 cm 900674
10182
215
Vörös jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 79×48 cm 900366
10183
215
80000
Vörös Géza (1897-1957): Nagymaros 1954. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 38×49 cm
829127
10184
215
Vrábel jelzéssel: Primavera. Olaj, farost, keretben, 38×60 cm 878834
10185
215
WA jelzéssel: Afrika, Vegyes technika, fa, keretben, 36×26 cm
886970
10186
215
Weisz jelzéssel: Szerelmesek. Vegyes technika, papír, 20×30 cm 902376
10187
215
Würtz Ádám (1927-1994): Carmina Burana. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm 836119
10188
215
15000
Zalakovács János (1954-): Ábránd. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×60 cm
906830
10189
215
Zádor István(1882-1963): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 25×33 cm 884673
10190
215
Zádor István (1882-1963): Tanyavilág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29x14 cm
878824
10191
215
Zelhofer Róbert: Pihenés. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 37×30 cm 904409
10192
215
Zemplényi jelzéssel: Kastély. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 45×55 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF