Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 253

Vida jelzéssel: Női fej. Ceruza, papír, 35×29 cm
10181.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörös jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 79×48 cm
10182.

Rufpreis:
8 000 HUF
11

Vörös Géza (1897-1957): Nagymaros 1954. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 38×49 cm
10183.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Vrábel jelzéssel: Primavera. Olaj, farost, keretben, 38×60 cm
10184.

Rufpreis:
12 000 HUF

WA jelzéssel: Afrika, Vegyes technika, fa, keretben, 36×26 cm
10185.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weisz jelzéssel: Szerelmesek. Vegyes technika, papír, 20×30 cm
10186.

Rufpreis:
800 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Carmina Burana. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
10187.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zalakovács János (1954-): Ábránd. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×60 cm
10188.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Zádor István(1882-1963): Hazafelé. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 25×33 cm
10189.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Tanyavilág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29x14 cm
10190.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zelhofer Róbert: Pihenés. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 37×30 cm
10191.

Rufpreis:
800 HUF

Zemplényi jelzéssel: Kastély. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 45×55 cm
10192.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF