Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
839197
10145
215
Rádler Elvira: Árnyalatok. Olaj, papír, hátul jelzett, 15×9 cm
837955
10146
215
Rozs jelzéssel: Ősz. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 19×28 cm 869079
10147
215
1903 Rozsnyai Kálmán (1874-1948): Szecessziós ex libris nyomat / engraving 10x11 cm 902398
10148
215
Rubovics jelzéssel: Balaton. Olaj, vászon, 50×40 cm 905611
10149
215
Salamon György (1948-): Téli táj. Olaj, karton, újszerű keretben, 30×40 cm
877883
10150
215
Sándor jelzéssel: tengerparti részlet. Olaj, karton, keretben, 20×28 cm 822301
10151
215
R. Schauschek Paula: Bástya 1868. Ceruza, papír, jelzett, 15×20 cm
908276
10152
215
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Velence. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 839251
10153
215
Schiler jelzéssel: Szélmalom. Akvarell, papír, sérült, 23×15 cm 905162
10154
215
Schubert Ernő (1903-1960): Absztrakt táj. Tus, papír, jelzett, hátoldalán leltári szám és hagyatéki pecsét, 31×29 cm 882947
10155
215
Somlai jelzéssel: Női portré. Olaj, fa lemez, jelzett, 40×30 cm 904405
10156
215
Somodi jelzéssel: Keszthely Főtér. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 27×39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF