Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 253

Jelzés nélkül: Szénásszekér a jegenyefasorban. Olaj, vászon, sérült antik keretben, 63×47 cm
10229.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Álomban. Olaj, vászon-rétegelt fa, 56×37 cm
10230.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Libasor. Vegyes technika, karton, 21×33 cm
10231.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: 2 linómetszet 10db vegyes minőségű nyomatban 21,5x30,5cm
10232.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Puttók játéka. 2 db festmény, olaj, faros, jelzés nélkül, aranyozott antik keretben, 45x29 cm
10233.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Olvasó férfi. Akvarell, papír, kis szakadással, 38×29 cm
10234.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Hófödte házikó. Vegyes technika, papír, 12×16 cm
10235.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Repedések. Vegyes technika, papír, 10×10 cm
10236.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Naplopó. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×33 cm
10237.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Szélmalom. Olaj, fa lemez, keretben, 25×20 cm
10238.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Folyó. Olaj, karton, keretben, 21×25 cm
10239.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Mediterrán város. Fametszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 21×16 cm
10240.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF