Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 253
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
794032
10229
215
Jelzés nélkül: Szénásszekér a jegenyefasorban. Olaj, vászon, sérült antik keretben, 63×47 cm
808845
10230
215
Jelzés nélkül: Álomban. Olaj, vászon-rétegelt fa, 56×37 cm
872270
10231
215
Jelzés nélkül: Libasor. Vegyes technika, karton, 21×33 cm 888346
10232
215
Jelzés nélkül: 2 linómetszet 10db vegyes minőségű nyomatban 21,5x30,5cm
867243
10233
215
30000
Jelzés nélkül: Puttók játéka. 2 db festmény, olaj, faros, jelzés nélkül, aranyozott antik keretben, 45x29 cm
891946
10234
215
Jelzés nélkül: Olvasó férfi. Akvarell, papír, kis szakadással, 38×29 cm
876406
10235
215
Jelzés nélkül: Hófödte házikó. Vegyes technika, papír, 12×16 cm
839199
10236
215
Jelzés nélkül: Repedések. Vegyes technika, papír, 10×10 cm
907566
10237
215
Jelzés nélkül: Naplopó. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×33 cm 907567
10238
215
Jelzés nélkül: Szélmalom. Olaj, fa lemez, keretben, 25×20 cm 907590
10239
215
Jelzés nélkül: Folyó. Olaj, karton, keretben, 21×25 cm 880439
10240
215
Molnár C. Pál (1894-1981): Mediterrán város. Fametszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 21×16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF