Bücher: Religion

Zahl der Lose: 35

Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Bp., 1937, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
12930.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dedek Crescens János: Szentek élete. A legjelesebb kútfők és szent életírók nyomán. A főegyházmegyei hatóság jóváhagyásával. Bp., 1900, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé kopott, néhol a lapjai foltosak, kis szakadás, enyhén kopottas állapotban.
12931.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12932.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lévay Mihály(szerk.): A katolikus hittérítés története I. 254 képpel és két térképmelléklettel. Bp., 1937, Franklin. Kaidói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12933.

Rufpreis:
1 000 HUF

Biblia Pauperum. Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtár negyvenlapos Blockbuch Biblia Pauperuma. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott műbőr kötés,védőborítóval, gerincnél levált, egyébként jó állapotban.
12934.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Czaich Árpád Gilbert-Fráter Aladár: X. Pius pápa életének és uralkodásának története napjainkig. Bp., 1907, Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötés, képekkel illusztrált, piszkos, kopottas állapotban.
12935.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hübner János: Bibliabéli históriáji az ifjúság és, a' mellyeket a nemzeti oskolák számára. I.-II. kötet. Sáros-patakon 1825. Nádaskay András. MOdern, egészbőr kötésben.
12936.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
12937.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vizsolyi Biblia I.-II. kötet. Facsimile kiadás. Bp. 1990. Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötésben
12938.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kovács Mihály (szerk.): Látogatás Borsodban. Miskolc, 1980. Minikönyv, sorszámozott (39/400), könyvárusi forgalomba nem került.
12939.

Rufpreis:
1 400 HUF

12940.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF