Dr. Czaich Árpád Gilbert-Fráter Aladár: X. Pius pápa életének és uralkodásának története napjainkig. Bp., 1907, Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötés, képekkel illusztrált, piszkos, kopottas állapotban.