Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 45

Woerl's: Prag und Umgebung. Útikönyv. Prag, cca 1900. Térképpel / with map
12712.

Rufpreis:
1 000 HUF

Foller Hermann: A napsütéses Jáva. Világjárók, utazások és kalandok. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, belső előlapja kijár, kopottas állapotban.
12713.

Rufpreis:
800 HUF

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át: Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
12714.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Zsigovits Béla: Utazzál velem a Föld körül. Hat térképpel és számos képpel. Bp., 1940, Szerző. Aláírt! Papírkötésben, védőborító nélkül.
12715.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zadravecz István(szerk.): Szentföld. I-II. kötet. Bp., 1931, Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának Kiadása. Képekkel, térképmelléklettel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12716.

Rufpreis:
800 HUF
11

12717.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938-1939 A Balatonakarattyai Fürdőtelep Egyesület Értesítőjének I-II. évfolyamának több száma könyvbe kötve
12718.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zadravecz István(szerk.): Szentföld. Első kötet. Bp., 1931, Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának Kiadása. Képekkel, térképmelléklettel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, jó állapotban.
12719.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hedin, Sven: Csangpo láma a nomádok földjén; Csangpo láma zarándokútja. Bp., Genius. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, viseltes állapotban.
12720.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF