Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
904024
12712
215
Books: Travelling, cities
Woerl's: Prag und Umgebung. Útikönyv. Prag, cca 1900. Térképpel / with map 878701
12713
215
Books: Travelling, cities
Foller Hermann: A napsütéses Jáva. Világjárók, utazások és kalandok. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, belső előlapja kijár, kopottas állapotban.
888822
12714
215
Books: Travelling, cities
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át: Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
887047
12715
215
Books: Travelling, cities
Dr. Zsigovits Béla: Utazzál velem a Föld körül. Hat térképpel és számos képpel. Bp., 1940, Szerző. Aláírt! Papírkötésben, védőborító nélkül.
878835
12716
215
Books: Travelling, cities
Zadravecz István(szerk.): Szentföld. I-II. kötet. Bp., 1931, Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának Kiadása. Képekkel, térképmelléklettel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 842611
12717
215
Books: Travelling, cities
890114
12718
215
Books: Travelling, cities
1938-1939 A Balatonakarattyai Fürdőtelep Egyesület Értesítőjének I-II. évfolyamának több száma könyvbe kötve 848520
12719
215
Books: Travelling, cities
Zadravecz István(szerk.): Szentföld. Első kötet. Bp., 1931, Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának Kiadása. Képekkel, térképmelléklettel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, jó állapotban.
906343
12720
215
Books: Travelling, cities
Hedin, Sven: Csangpo láma a nomádok földjén; Csangpo láma zarándokútja. Bp., Genius. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült, viseltes állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF