Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
904227
12688
215
Books: Travelling, cities
Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők, hazátlanok(Dél-amerikai úti képek). Bp., Palladis Rt. Félvászon kötés, fotókkal illusztrált, jó állapotban. 900566
12689
215
3800
Books: Travelling, cities
György Aladár: Európa földrajzi és népismei leírása. Különös tekintettel Magyarországra a legújabb statisztikai adatok alapján. A Föld és népei. Föld és népismei kézikönyv III. kötet. Bp., 1881, Mehner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, festett lapszélek, illusztrált, kopottas állapotban. 904159
12690
215
Books: Travelling, cities
Daring, Thomas: Mammon. Kincsvadászok a huszadik században. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
794089
12691
215
4600
Books: Travelling, cities
Szombathy László: Gömör-Kishont vármegye népoktatásügyének története. Debrecen, 1909. Hegedűs és Sándor. 464p. Kissé laza kiadói egészvászon-kötésben.
901956
12692
215
Books: Travelling, cities
880271
12693
215
Books: Travelling, cities
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben, Felső-Ausztria és Salzburg 1-19. füzet. Bp., 1890. Révai. A füzetek kissé viseltes állapotban 880260
12694
215
Books: Travelling, cities
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben, Bécs és Alsó-Ausztria, 22 füzet, egy hiányzik. Bp., 1890. Révai. A füzetek kissé viseltes állapotban
880228
12695
215
Books: Travelling, cities
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Stiria 1-13. füzetek, a 12. füzet fele hiányzik. Bp., 1890. Révai. A füzetek kissé viseltes állapotban 879313
12696
215
Books: Travelling, cities
Cholnoky Jenő: A Föld és élete I. kötet Európa 329 képpel és térképpel, Bp. 1936-37. Franklin, kiadói egészvászon kötésben térkép melléklettel. Kissé laza kötésben, dedikált
855442
12697
215
Books: Travelling, cities
Havas István: Városok városa - költemények Budapestről. Bp., 1934. Singer és Wolfner. Félvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával
870535
12698
215
Books: Travelling, cities
Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga" ("Stella Polare") az Északi Sarktengeren 1899-1900 I-II. köt. Ford. Dr. Darvai Móricz. 207 képpel, 24 melléklettel, 2 panorámával és 3 térképpel. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára) Bp., é.n. Lampel. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Első kiadás (!), szép állapotban
794610
12699
215
Books: Travelling, cities
Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben 4. Miskolc 2006. Pfliegler J. Ferenc Alapítvány Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF