Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 45

Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők, hazátlanok(Dél-amerikai úti képek). Bp., Palladis Rt. Félvászon kötés, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
12688.

Rufpreis:
1 600 HUF

György Aladár: Európa földrajzi és népismei leírása. Különös tekintettel Magyarországra a legújabb statisztikai adatok alapján. A Föld és népei. Föld és népismei kézikönyv III. kötet. Bp., 1881, Mehner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, festett lapszélek, illusztrált, kopottas állapotban.
12689.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Daring, Thomas: Mammon. Kincsvadászok a huszadik században. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
12690.

Rufpreis:
1 600 HUF

12691.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

12692.

Rufpreis:
1 800 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben,  Felső-Ausztria és Salzburg 1-19. füzet. Bp., 1890. Révai. A füzetek kissé viseltes állapotban
12693.

Rufpreis:
3 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben,  Bécs és Alsó-Ausztria, 22 füzet, egy hiányzik. Bp., 1890. Révai. A füzetek kissé viseltes állapotban
12694.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Stiria 1-13. füzetek, a 12. füzet fele hiányzik. Bp., 1890. Révai. A füzetek kissé viseltes állapotban
12695.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cholnoky Jenő: A Föld és élete I. kötet Európa 329 képpel és térképpel, Bp. 1936-37. Franklin, kiadói egészvászon kötésben térkép melléklettel. Kissé laza kötésben, dedikált
12696.

Rufpreis:
1 600 HUF

12697.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga" ("Stella Polare") az Északi Sarktengeren 1899-1900 I-II. köt. Ford. Dr. Darvai Móricz. 207 képpel, 24 melléklettel, 2 panorámával és 3 térképpel. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára) Bp., é.n. Lampel. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Első kiadás (!), szép állapotban
12698.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben 4. Miskolc 2006. Pfliegler J. Ferenc Alapítvány
12699.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF