Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 45

Dobrossy István: Miskolc írásban és képekben 3. Miskolc 2006. Pfliegler J. Ferenc Alapítvány
12700.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Jászai Rezső: Útirajzok és tanulmányok, A serdültebb ifjúság számára. Bp., 1905, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, illusztrált, kopottas állapotban.
12701.

Rufpreis:
800 HUF

Gyomai tanulmányok. Szerk. Szabó Ferenc. Gyoma, 1977, Gyoma Nagyközség Tanácsa. Egészvászon kötésben, védőborítóval
12702.

Rufpreis:
800 HUF

Gellért Lajos-Dr. Juhász Katalin-Pappné Vőneki Erzsébet: A XIII. kerület kezdetektől napjainkig. Bp. é. n. Sprint. Bontatlan csomagolásban
12703.

Rufpreis:
800 HUF

A tiszántúli áramszolgáltatás története 1888 - 1996. Debrecen, 1996. Titász
12704.

Rufpreis:
800 HUF

Eduard Heyck: Florenz und die Medici. Mit 183 Abbildungen. (Monographien zur Weltgeschichte 1) Bielefeld-Leipzig, 1909, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban / Gold plated linen binding, good condition
12705.

Eduard Heyck: Florenz und die Medici. Mit 183 Abbildungen. (Monographien zur Weltgeschichte 1) Bielefeld-Leipzig, 1909, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban /
Gold plated linen binding, good condition

Rufpreis:
1 400 HUF

Budapesti üdvözlet. Vál. Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében, Homolka József 1896-ban készült térképének hasonmáskiadásával. Kiadói egészvászon kötésben, dísztokban, jó állapotú könyv.
12706.

Rufpreis:
2 400 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. Bp., 1938, A Pesti Hírlap Kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben (a gerincen kissé kopott az aranyozás, egyébként jó állapotban). 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel, táblázatokkal illusztrálva.
12707.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12708.

Rufpreis:
1 000 HUF

12709.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Brózik Károly, dr. Kolumbus Kristóf. Amerika felfedezése. Az ifjúság számára szerkesztette --. Bp., é.n. Lampel R. 231 p. 3. kiadás. Kiadói, festett, kissé kopott egészvászon kötésben.
12710.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. Bp., 1938, A Pesti Hírlap Kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel, táblázatokkal illusztrálva. Jó állapotban
12711.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF