Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 27

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Tirol és Vorarlberg. Budapest, 1897, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Foltos lapokkal
12780.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

12781.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Szilágyi Sándor(szerk.): A magyar nemzet története III-VI. kötet. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerince erősen kopott, a lapok szakadtak, képekkel, mellékletekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12782.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF