Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 27

Dr. Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, képekkel illusztrált, belső előlapja és borítólapja kitépve, egyébként jó állapotban.
12768.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ifj. Dr. Toldy László: Prohászka Ottokár emlékalbum. Bp., 1927, Mercedes Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kissé viseltes állapotban.
12769.

Rufpreis:
4 000 HUF

Deme Gyula: Aquarellek gróf Apponyi Albertről és az ő Eberhardjáról. Előszóval ellátta gróf Apponyi György. Dombóvár, 1933. Bagó Mihály. 191 l. Kiadói papírborítóban. Körülvágatlan példány.
12770.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Benedek Elek: Nagy magyarok élete, Bp., 1905 Atheneum Nyomda, számos képpel mellékelve, kiadói festett dombornyomott egészvászon kötésben, kissé megviselt állapotban
12771.

Rufpreis:
1 200 HUF

Macaulay (Thoma Babington): Ánglia története II. Jakab trónralépte óta. Ford. Csengery Antal és Zichy Antal. 2.átnézett kiadás. 1. kötet. Bp. 1875. MTA. 662p. Kiadói, egészvászon kötésben, kissé használt állapotban
12772.

Macaulay (Thoma Babington): Ánglia története II. Jakab trónralépte óta. Ford. Csengery Antal és Zichy Antal. 2.átnézett kiadás. 1. kötet.
Bp. 1875. MTA. 662p. Kiadói, egészvászon kötésben, kissé használt állapotban

Rufpreis:
1 600 HUF

Kropotkin Péter: A francia forradalom 1789-1793. I-II. kötet. Bp., Genius Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12773.

Rufpreis:
1 800 HUF

Escott, T.H.S.: A mai Anglia I, III. kötet. Bp., 1905, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
12774.

Rufpreis:
800 HUF

12775.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ribáry Ferenc: Képes világtörténelem. Ókor. Bp., 1880. Méhner Vilmos. Aranyozott félbőr kötésben
12776.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

12777.

Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ.
Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

12778.

Domanovszky Sándor: Magyar Művelődéstörténet. I-V. kötet.
I.: Ősműveltség és középkori kultúra.
II.: Magyar renaissance.
III.: A kereszténység védőbástyája.
IV.: Barokk és felvilágosodás.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

12779.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF