https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 35

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kovácsi Pál: Vezérkönyv az elemi népiskolai rajztanításhoz. Tanítók és tanítónövendékek részére. Bp., 1914, Lampel R. R.T. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban.
1
12856.

Kovácsi Pál: Vezérkönyv az elemi népiskolai rajztanításhoz. Tanítók és tanítónövendékek részére. Bp., 1914, Lampel R. R.T. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nemzeti színház emlékkönyv. Bp., 2002. Korona. Aranyozott bársonykötésben, szép állapotban.
1
12857.

Nemzeti színház emlékkönyv. Bp., 2002. Korona. Aranyozott bársonykötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bíró József: Európa festészete Bp., 1942. Officina. Kiadói félvászon kötésben
1
12858.

Bíró József: Európa festészete Bp., 1942. Officina. Kiadói félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Barcsay Jenő: Anatomie Artistique de L'Homme POaris, 1982. Berger-Levrault, Művészi anatómia
1
12859.

Barcsay Jenő: Anatomie Artistique de L'Homme
POaris, 1982. Berger-Levrault, Művészi anatómia

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lyka-Kacsóh: A műveltség könyvtára: A művészet könyve. Zene és képzőművészetek. Bp., é. n. Athenaeum. Kissé sérült félvászon kötésben
1
12860.

Lyka-Kacsóh: A műveltség könyvtára: A művészet könyve. Zene és képzőművészetek. Bp., é. n. Athenaeum. Kissé sérült félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db művészeti könyv Németh János: Mai magyar művészet, Domanovszky György: Kántor Sándor. (lapok összeragadva)
1
12861.

2 db művészeti könyv Németh János: Mai magyar művészet, Domanovszky György: Kántor Sándor. (lapok összeragadva)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Vladimír és Kratochwill Mimi: Szabó Vladimír. A művész kiadása. Dedikált példány. Néhány lap összeragadva
1
12862.

Szabó Vladimír és Kratochwill Mimi: Szabó Vladimír. A művész kiadása. Dedikált példány. Néhány lap összeragadva

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Zákány Eszter: Agyagművesség - Műhelytitkok. Bp., 1973.
1
12863.

Zákány Eszter: Agyagművesség - Műhelytitkok. Bp., 1973.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1955. 635p tárgymutatóval, sok képpel. Gerincen kis kopás
1
12864.

Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1955. 635p tárgymutatóval, sok képpel. Gerincen kis kopás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kiadói vászonkötésben
1
12865.

Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kiadói vászonkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nádai Pál: Izlésfejlődés és stíluskorszakok; Bp., é.n. Dante (egy lap kijár, gerinc sérült)
1
12866.

Nádai Pál: Izlésfejlődés és stíluskorszakok; Bp., é.n. Dante (egy lap kijár, gerinc sérült)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse