Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 35
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
821198
12856
215
Books: Architecture, Art
734129
12857
215
Books: Architecture, Art
Nemzeti színház emlékkönyv. Bp., 2002. Korona. Aranyozott bársonykötésben, szép állapotban.
828071
12858
215
Books: Architecture, Art
Bíró József: Európa festészete Bp., 1942. Officina. Kiadói félvászon kötésben
807310
12859
215
Books: Architecture, Art
Barcsay Jenő: Anatomie Artistique de L'Homme POaris, 1982. Berger-Levrault, Művészi anatómia
734148
12860
215
Books: Architecture, Art
Lyka-Kacsóh: A műveltség könyvtára: A művészet könyve. Zene és képzőművészetek. Bp., é. n. Athenaeum. Kissé sérült félvászon kötésben
875181
12861
215
Books: Architecture, Art
2 db művészeti könyv Németh János: Mai magyar művészet, Domanovszky György: Kántor Sándor. (lapok összeragadva)
778355
12862
215
Books: Architecture, Art
Szabó Vladimír és Kratochwill Mimi: Szabó Vladimír. A művész kiadása. Dedikált példány. Néhány lap összeragadva 875206
12863
215
Books: Architecture, Art
Zákány Eszter: Agyagművesség - Műhelytitkok. Bp., 1973. 860223
12864
215
Books: Architecture, Art
Barabás János-Gróh Gyula dr: A fényképezés kézikönyve . Műszaki Könyvkiadó Budapest 1955. 635p tárgymutatóval, sok képpel. Gerincen kis kopás
569026
12865
215
Books: Architecture, Art
Hekler Antal: Az újkor művészete, Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kiadói vászonkötésben
794647
12866
215
900
Books: Architecture, Art
Nádai Pál: Izlésfejlődés és stíluskorszakok; Bp., é.n. Dante (egy lap kijár, gerinc sérült)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF