Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 35

12832.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

4 db művészeti könyv-Orbis pictus (Band 7-8-12): Afrikanische, Chinesische, Mexikanische Kunst, Mittelalterliche Elfenbeinarbeiten. Kiadói kartonált kötés, kötetenként változó, főként viseltes állapotban.
12833.

Rufpreis:
4 000 HUF

12834.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lóránth László: Paletta. Dedikált! Bp., Jelen Kiadó. Kiadói félvászon kötés, gerince sérült, hiányos, illusztrált, viseltes állapotban.
12835.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lyka Károly: Magyar mesterek. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, védőborítóval, kopottas állapotban.
12836.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tristan-L.Klingsor: Cézanne. Fordította Éber László. 40 műlappal. Bp., Révai Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé séróét, kopottas állapotban.
12837.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fosca, Francois: Renoir. Fordította: Wildner Ödön. 40 műlappal. Bp., Révai Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12838.

Rufpreis:
1 000 HUF

Körösfői Kriesch Aladár: Ruskinról s az angol prerafaelitákról. A Műbarátok Körében tartott négy előadás. I. Ruskin művészi hitvallása. II. Morris és reformtörekvései. III. A prerafaelita kör irodalmi működése. IV. A prerafaelita képírók. Bp. 1905. Franklin ny., 150 l. Kiadói félvászon-kötésben.
12839.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

12840.

Rufpreis:
2 000 HUF

Barsi E.: Hiszek egy istenben. 20 linómetszet. Bp. é. n. Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban. Fűzés nélkül
12841.

Barsi E.: Hiszek egy istenben. 20 linómetszet.
Bp. é. n. Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban. Fűzés nélkül

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss László: Ezüst- és porcelánjelzések / Silver und Porzellan Marken. Kiadói papírkötésben, jó állapotban / Paperback, good condition
12842.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Meller Simon: Michelangelo. Művészeti Könyvtár. 17 mellékelettel és 83 szövegbe nyomott képpel. Bp., Lampel Róbert. Gottermayer egészvászon kötésben, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.
12843.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF