Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 35
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
903983
12832
215
15000
Books: Architecture, Art
902686
12833
215
Books: Architecture, Art
4 db művészeti könyv-Orbis pictus (Band 7-8-12): Afrikanische, Chinesische, Mexikanische Kunst, Mittelalterliche Elfenbeinarbeiten. Kiadói kartonált kötés, kötetenként változó, főként viseltes állapotban.
794694
12834
215
Books: Architecture, Art
902711
12835
215
Books: Architecture, Art
Lóránth László: Paletta. Dedikált! Bp., Jelen Kiadó. Kiadói félvászon kötés, gerince sérült, hiányos, illusztrált, viseltes állapotban.
902584
12836
215
Books: Architecture, Art
Lyka Károly: Magyar mesterek. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, védőborítóval, kopottas állapotban. 902600
12837
215
Books: Architecture, Art
Tristan-L.Klingsor: Cézanne. Fordította Éber László. 40 műlappal. Bp., Révai Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé séróét, kopottas állapotban. 902605
12838
215
Books: Architecture, Art
Fosca, Francois: Renoir. Fordította: Wildner Ödön. 40 műlappal. Bp., Révai Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban. 908320
12839
215
3200
Books: Architecture, Art
Körösfői Kriesch Aladár: Ruskinról s az angol prerafaelitákról. A Műbarátok Körében tartott négy előadás. I. Ruskin művészi hitvallása. II. Morris és reformtörekvései. III. A prerafaelita kör irodalmi működése. IV. A prerafaelita képírók. Bp. 1905. Franklin ny., 150 l. Kiadói félvászon-kötésben. 907881
12840
215
Books: Architecture, Art
908271
12841
215
Books: Architecture, Art
Barsi E.: Hiszek egy istenben. 20 linómetszet. Bp. é. n. Magyar Földrajzi Intézet. Kiadói, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban. Fűzés nélkül
894829
12842
215
5500
Books: Architecture, Art
Kiss László: Ezüst- és porcelánjelzések / Silver und Porzellan Marken. Kiadói papírkötésben, jó állapotban / Paperback, good condition
904551
12843
215
Books: Architecture, Art
Meller Simon: Michelangelo. Művészeti Könyvtár. 17 mellékelettel és 83 szövegbe nyomott képpel. Bp., Lampel Róbert. Gottermayer egészvászon kötésben, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF