Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 35

Magyar Színművészeti Lexikon – A magyar színjátszás és drámairodalom enciklopédiája. I–IV. kötet (teljes) Szerkesztette Schöpflin Aladár. Kiadja az Országos Színészegyesület és Nyugdíjintézete. Bp., 1929–1931. Thalia-Kultura Műintézet VII, 480 p.; 464 p.; 504 p; 486 p. számos színes és fekete-fehér táblával. Egységes, gerincén kissé kopott aranyozású egészvászon kötésben
12844.

Magyar Színművészeti Lexikon – A magyar színjátszás és drámairodalom enciklopédiája.
I–IV. kötet (teljes) Szerkesztette Schöpflin Aladár. Kiadja az Országos Színészegyesület és Nyugdíjintézete. Bp., 1929–1931. Thalia-Kultura Műintézet VII, 480 p.; 464 p.; 504 p; 486 p. számos színes és fekete-fehér táblával. Egységes, gerincén kissé kopott aranyozású egészvászon kötésben

Rufpreis:
8 000 HUF

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982. Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, képekkel illusztrálva, vászon kötésben, papírborítóban
12845.

Rufpreis:
800 HUF

Felvinczi Takács Zoltán: A kelet művészete. Bp. (1943.) Dante. 234 p. 1 sztl.lev. 50 egyszínű és 4 színes képtáblával. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötésben
12846.

Felvinczi Takács Zoltán: A kelet művészete.
Bp. (1943.) Dante. 234 p. 1 sztl.lev. 50 egyszínű és 4 színes képtáblával. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötésben

Rufpreis:
2 400 HUF

12847.

Rufpreis:
1 000 HUF

Barabás-Gróh(szerk.): A fényképezés kézikönyve. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon kötés, szövegközti képekkel és ábrákkal illusztrált, kopottas állapotban.
12848.

Rufpreis:
1 000 HUF

Művész életrajzok, kortárs magyar képzőművészek. 1985, Képcsarnok. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12849.

Rufpreis:
1 000 HUF

Knaurs Lexikon der modernen Plastik. + Die kunst des 20. Jahrhundert. Piper Verlag.
12850.

Rufpreis:
1 200 HUF

Péter Vladimir: Fémek, kövek, mesterek, Műhelytitkok. Bp., 1972. Corvina
12851.

Rufpreis:
1 200 HUF

Peter Basch: Der Akt in Licht und Schatten, Steinbrück am Chiemsee, 1950.
12852.

Rufpreis:
1 000 HUF

12853.

Rufpreis:
5 000 HUF

Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet 1882-1944. Bp., Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval(gerincél sérült) színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
12854.

Rufpreis:
2 000 HUF

12855.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF