Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Magyar Színművészeti Lexikon – A magyar színjátszás és drámairodalom enciklopédiája.
I–IV. kötet (teljes) Szerkesztette Schöpflin Aladár. Kiadja az Országos Színészegyesület és Nyugdíjintézete. Bp., 1929–1931. Thalia-Kultura Műintézet VII, 480 p.; 464 p.; 504 p; 486 p. számos színes és fekete-fehér táblával. Egységes, gerincén kissé kopott aranyozású egészvászon kötésben

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván