Porzellan

Zahl der Lose: 129

11214.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal virágos bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, m:9 cm, d:13 cm
11215.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Antik angol bisquit porcelán váza pár, ezüstmázas, plasztikusan megformált kígyófülekkel, restaurált, jelzés nélkül, masszába nyomott pecsét 248 B formaszámmal, m:35 cm
11216.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Antik német jelzett figurás gyertyatartó, kézzel festett, sérült, m:28,5 cm
11217.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Kínai életképes tálka, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, 21×13 cm
11218.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagy vegyes porcelán és kerámia tétel: 7 darabos csehszlovák porcelán tányérkészlet, 6 személyes jelzett Bavaria porcelán süteményes tányérkészlet, 2 db váza, stb.
11219.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db figurális porcelán, három sérült
11220.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett, aranyozott, jelzett japán porcelán vázácska, máz hiba a peremnél /  Hand painted Japanese vase, 12cm
11221.

Kézzel festett, aranyozott, jelzett japán porcelán vázácska, máz hiba a peremnél /
Hand painted Japanese vase, 12cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Japán gésa, kézzel festett, sérült, jelzés nélkül, m:29 cm
11222.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kínai életképes váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:13 cm
11223.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kecskemét 1980 Nemzetközi Női Kosárlabda Torna porcelán díj, MKSZ 1933-1983 50 Emlék porcelán plakett, hibátlan, d: 12 cm és 17x20 cm
11224.

Rufpreis:
1 600 HUF

5 db különböző mintájú és márkájú porcelán kistányér, hibátlan, jelzett
11225.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF