Porzellan Zahl der Lose: 129
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
772325
11214
208
782030
11215
208
2200
Rosenthal virágos bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, m:9 cm, d:13 cm 852671
11216
208
90000
Antik angol bisquit porcelán váza pár, ezüstmázas, plasztikusan megformált kígyófülekkel, restaurált, jelzés nélkül, masszába nyomott pecsét 248 B formaszámmal, m:35 cm
811055
11217
208
17000
Antik német jelzett figurás gyertyatartó, kézzel festett, sérült, m:28,5 cm
851380
11218
208
Kínai életképes tálka, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, 21×13 cm
517116
11219
208
Nagy vegyes porcelán és kerámia tétel: 7 darabos csehszlovák porcelán tányérkészlet, 6 személyes jelzett Bavaria porcelán süteményes tányérkészlet, 2 db váza, stb. 704808
11220
208
4 db figurális porcelán, három sérült 661367
11221
208
Kézzel festett, aranyozott, jelzett japán porcelán vázácska, máz hiba a peremnél / Hand painted Japanese vase, 12cm 851267
11222
208
3800
Japán gésa, kézzel festett, sérült, jelzés nélkül, m:29 cm
851250
11223
208
3800
Kínai életképes váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:13 cm
850908
11224
208
Kecskemét 1980 Nemzetközi Női Kosárlabda Torna porcelán díj, MKSZ 1933-1983 50 Emlék porcelán plakett, hibátlan, d: 12 cm és 17x20 cm
848774
11225
208
5 db különböző mintájú és márkájú porcelán kistányér, hibátlan, jelzett
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF