Kézzel festett, aranyozott, jelzett japán porcelán vázácska, máz hiba ... https://www.darabanth.com/de/208-Fernauktion/208.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~30008/Kezzel-festett-aranyozott-jelzett-japan-porcelan-vazacska-maz-hiba-a-peremnel--3Cbr3EHand~II661367
661367
11221
208
Beschreibung: Kézzel festett, aranyozott, jelzett japán porcelán vázácska, máz hiba a peremnél /
Hand painted Japanese vase, 12cm
: vörös_iván