Porzellan Zahl der Lose: 129
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
846785
11190
208
Aquincumi fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm 469907
11191
208
847916
11192
208
Ilmenau német kobaltkék porcelán kávéskészlet, 4 db kávéscsészével, tálakkal, kávés kancsóval, tejszínkiöntővel, cukortartóval tetején apró lepattanással 794438
11193
208
2 db kerámia és porcelán tárgy szürke gém, kézzel festett, hibátlan, jelzett, kancsó m:38 cm 610296
11194
208
Carlsbad Carl Knoll, kör alakú nagy tál, grófi címerrel, jelzett, hibátlan, kopott d: 40 cm
718684
11195
208
Swan Inn angol dísztányér, jelzett, matricás, hibátlan, d:24 cm
718688
11196
208
Langenthal svájci limitált dísztányér, jelzett, matricás, hibátlan, d:23 cm 851401
11197
208
Copeland dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d:19 cm
848759
11198
208
2200
Weimar német porcelán desszertes készlet 6 db kistányérral és egy tálalótállal, jelzett, 13x13 és 26x26 cm 846870
11199
208
Pándi Kiss tervezte porcelán akt, fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan, m:21 cm 849543
11200
208
Limoges gyűrűtartó, kézzel festett, matricás, jelzett, hibátlan, 7×9 cm
848942
11201
208
Villeroy & Boch régi hagymatartó, jelzett, pici hibával Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF