Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy és 12 szövegképpel. Bp., 1889, Pesti Könyvnyomda-Részvény-Társaság (Reprint kiadás: Bp., 1984, Helikon). Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
3 db utazással kapcsolatos könyv-Montell, Gösta: Mongol pusztákon keresztül. Bp., Athenaeum; Cholnoky Jenő: A sárkányok országából, Életképek és útirajzok Kínából. Bp., Lampel; Schrenzel: Abesszínia Afrika Kánaánja. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapot.
Schildmayer Ferenc: A régi Balatonalmádi képes levelező-lapokon. Balatonalmádi-Veszprém, 2006, Agenda Natura. Rengeteg fotóval illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Magyar tájékoztató zsebkönyv. Föld és nép, Múlt és jelen, Külföldi kapcsolataink, Magyarország európai küldetése. Bp., 1943, Magyar Nemzeti Szövetség. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Magyar tájékoztató zsebkönyv. Föld és nép, Múlt és jelen, Külföldi kapcsolataink, Magyarország európai küldetése. Bp., 1941, Societas Carpatho-Danubiana. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.