Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 59

12782.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Pécsi Sándor: Budapest természeti képe. Bp., 1958. Akadémiai. Térképmellékletekkel. (kötés belül javított)
12783.

Rufpreis:
2 000 HUF

Julius Perthes: Taschen Atlas der ganzen Welt. Gotha, 1924. Perthes. Kissé szétváló egészvászon kötésben / In damaged binding
12784.

Rufpreis:
1 000 HUF

Városképek-műemlékek sorozat: Korompay: Veszprém. Bp., 1957. Műszaki. Egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval
12785.

Rufpreis:
1 000 HUF

Városképek-műemlékek sorozat: Dercsényi-Pogány: Pécs Bp., 1960. Műszaki. Egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval
12786.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db utazással kapcsolatos könyv-Montell, Gösta: Mongol pusztákon keresztül. Bp., Athenaeum; Cholnoky Jenő: A sárkányok országából, Életképek és útirajzok Kínából. Bp., Lampel; Schrenzel: Abesszínia Afrika Kánaánja. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapot.
12787.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Schildmayer Ferenc: A régi Balatonalmádi képes levelező-lapokon. Balatonalmádi-Veszprém, 2006, Agenda Natura. Rengeteg fotóval illusztrált, kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12788.

Rufpreis:
2 000 HUF

Stockholm múzeumai. Bp., Corvina. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés védőborítóval, jó állapotban.
12789.

Rufpreis:
2 000 HUF

Takács Norbert: Sátoraljaújhely képes levelezőlapokon. Budapest, 2000, Bedő Bt. Sok érdekes képpel, jó állapotban
12791.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar tájékoztató zsebkönyv. Föld és nép, Múlt és jelen, Külföldi kapcsolataink, Magyarország európai küldetése. Bp., 1943, Magyar Nemzeti Szövetség. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12792.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar tájékoztató zsebkönyv. Föld és nép, Múlt és jelen, Külföldi kapcsolataink, Magyarország európai küldetése. Bp., 1941, Societas Carpatho-Danubiana. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
12793.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF