Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 59

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Chun Károly - Mélytengerek világa 1. kiadás, 73 képpel és 15 melléklettel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. borító kissé kopott, térképpel
12770.

Rufpreis:
2 000 HUF

12771.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karel Plicka: Prag Praga Regia.  Prag, cca 1940 Artia. Rengeteg illusztrációval / with many illustrations
12772.

Karel Plicka: Prag Praga Regia.
Prag, cca 1940 Artia. Rengeteg illusztrációval / with many illustrations

Rufpreis:
1 200 HUF

A Magyar Szentföld 10 éve 1936-1946. Bp., 1947. Magyar Szentföld 127p. sok képpel
12773.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár László(szerk.): Regényes park - A Balaton-felvidék múltja és jelene. 2007, Kör Alapítvány. Sok érdekes képpel, jó állapotban
12774.

Rufpreis:
1 000 HUF

Entz Géza-Gerő László: A Balaton környék műemlékei. Bp., 1958, KÉpzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fotókkal, ábrákkal illusztrált, félvászon kötés, jó állapotban.
12775.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hanusz István: Közép-Európából, Föld- és néprajzi képek. Pozsony-Budapest, Stampel Károly. Papírkötés, borítója levált, kopottas állapotban.
12776.

Rufpreis:
1 000 HUF

12777.

Rufpreis:
800 HUF

12778.

Rufpreis:
12 000 HUF

12779.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12780.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12781.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF