Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 59

Clubführer des Schweizer Alpen Club Walliser Alpen 1930. + Guide des Alpes Valaisanes - Ferret - Collon, 1937
12758.

Rufpreis:
2 000 HUF

Griebens Kopenhagen mit Bornholm. Berlin, 1936 térképpel / with many illustrations, and map
12759.

Rufpreis:
1 200 HUF

Griebens London und Insel Wight. Berlin, 1927 térképpel / with many illustrations, and map
12760.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wiener Kronenführer Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebung 11-te Auflage. számos illusztrációval, kivehető térkép nélkül / with many illustrations, without map
12761.

Rufpreis:
1 000 HUF

1904 Geuters Führer Venedig 6te Auflage sok illusztrációval, kissé szakadt térképpel / with many illustrations, and map
12762.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ludwig Kohl: Nordlicht und Mitternachtsonne. Erlebnisse und Wanderungen in Lappland. Stuttgart, 1926. Strecker und Schröder
12763.

Rufpreis:
1 000 HUF

12764.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zadravecz István(szerk.): Szentföld. Első kötet. Bp., 1931, Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának Kiadása. Képekkel, térképmelléklettel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, jó állapotban.
12765.

Rufpreis:
1 400 HUF

Amundsen, Roald és Ellsworth, Lincoln Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő egyetemi ny. r. tanár. Bp., 1926 Pantheon. Egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban
12766.

Rufpreis:
1 000 HUF

Austine, Waddell L.: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. 25 szövegképpel és 48 műmelléklettel. Bp., 1910, Lampel. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, kissé kopottas állapotban.
12767.

Rufpreis:
3 000 HUF

12768.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12769.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF