Wiener Kronenführer Illustrierter Wegweiser durch Wien und Umgebung 11-te Auflage. számos illusztrációval, kivehető térkép nélkül / with many illustrations, without map
Amundsen, Roald és Ellsworth, Lincoln Az Északi Sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte dr. Cholnoky Jenő egyetemi ny. r. tanár. Bp., 1926 Pantheon. Egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban
Austine, Waddell L.: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. 25 szövegképpel és 48 műmelléklettel. Bp., 1910, Lampel. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, kissé kopottas állapotban.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Italio Balbo - Diadalmas szárnyak, Szavojai Lajos Amade - Észak csillaga I.-II. kötet, Waddel Austin - Rejtelmes Lhassza. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai ekszpedíció története. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban, 28 szövegképpel és 48 műmelléklettel