Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
819474
13009
208
Books: Minibooks
Sipter Gézáné: Nyomdák és nyomdászok. Adalékok a szekszárdi nyomdák történetéből. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
806999
13010
208
Books: Minibooks
Ady Endre: Magyar jakobinus dala. Forradalmi versek és cikkek. Bp., 1977, Kossuth. Minikönyv, fotókkal illusztrált, kiadói kartonált, újszerű állapotban.
851237
13011
208
Books: Minibooks
1945-1970 25 év a dolgozó nép szolgálatában. Bp., 1970, Zrínyi. Minikönyv, 300/131. számozott példány. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
851234
13012
208
Books: Minibooks
Krizsó Kálmán(szerk.): A nyomdászat dicsérete versekben. Minikönyv, készült 300 számozott példányban, illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban. 851218
13013
208
Books: Minibooks
Új Isten szól hoztzátok emberek! 1969. március 21. Minikönyv, 250/156. számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
851230
13014
208
Books: Minibooks
Horváth Ferenc: A szignetek világa. Minikönyv, 200/133. számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
852554
13015
208
Books: Minibooks
22 db vegyes témájú minikönyv 817465
13016
208
Books: Minibooks
58 db számozatlan minikönyv, újszerű állapotban
716366
13017
208
Books: Minibooks
31 db különféle minikönyvből álló gyűjtemény
852350
13018
208
Books: Minibooks
Czuczor Gergely összes költői művei. Első teljes kiadás. Életrajzzal és jegyzetekkel ellátva sajtó alá rendezte Zoltvány Irén, I-II. kötet. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapot.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF