Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 94

Sipter Gézáné: Nyomdák és nyomdászok. Adalékok a szekszárdi nyomdák történetéből. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
13009.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ady Endre: Magyar jakobinus dala. Forradalmi versek és cikkek. Bp., 1977, Kossuth. Minikönyv, fotókkal illusztrált, kiadói kartonált, újszerű állapotban.
13010.

Rufpreis:
800 HUF

1945-1970 25 év a dolgozó nép szolgálatában. Bp., 1970, Zrínyi. Minikönyv, 300/131. számozott példány. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
13011.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krizsó Kálmán(szerk.): A nyomdászat dicsérete versekben. Minikönyv, készült 300 számozott példányban, illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
13012.

Rufpreis:
1 000 HUF

Új Isten szól hoztzátok emberek! 1969. március 21. Minikönyv, 250/156. számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
13013.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horváth Ferenc: A szignetek világa. Minikönyv, 200/133. számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
13014.

Rufpreis:
1 000 HUF

22 db vegyes témájú minikönyv
13015.

22 db vegyes témájú minikönyv

Rufpreis:
2 000 HUF

58 db számozatlan minikönyv, újszerű állapotban
13016.

Rufpreis:
12 000 HUF

31 db különféle minikönyvből álló gyűjtemény
13017.

Rufpreis:
8 000 HUF

Czuczor Gergely összes költői művei. Első teljes kiadás. Életrajzzal és jegyzetekkel ellátva sajtó alá rendezte Zoltvány Irén, I-II. kötet. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapot.
13018.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF