Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 94

Pest-budai rézmetszők a 19. században. Bp., 1980, Zrínyi. Minikönyv, 222. számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12985.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyarok krónikája. Minikönyv, facsimile kiadás, 100/73. példányban, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12986.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12987.

Rufpreis:
800 HUF

Marxról. Marx, Engels és Lenin írásaiból. Bp., 1973, Kossuth. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
12988.

Rufpreis:
800 HUF

Juhász Gyula: Szakállszárító. Aforizmák. Szeged, 1971. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, színezett lapszélek, újszerű állapotban.
12989.

Rufpreis:
800 HUF

Bálint György: Rapszódia az íróasztal mellett. Bp., 1976, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Minikönyv, kiadói műbőr kötésben, újszerű állapotban.
12990.

Rufpreis:
800 HUF

Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Második kiadás. Bp., 1973, Egyetemi Nyomda. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12991.

Rufpreis:
800 HUF

Anonymus: A magyarok tetteiből. Bp., 1969.  Minikönyv, 480. példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12992.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vass Henrik: Vallomások Pápról. Bp., 1978, Zrínyi Nyomda. Minikönyv, 133. számozott példány, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
12993.

Rufpreis:
1 000 HUF

Haiman György: Kner Imre és a Psalmus Hungaricus. Bp., 1976, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Minikönyv, 133. számozott példány, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
12994.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakespeare: A Szent Iván éji álom. Bp., 1980, HM Központi Nyomda. Minikönyv, 100/31. példányban, kereskedelmi forgalomba nem került, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12995.

Rufpreis:
1 000 HUF

Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Bp., 1975, Egyetemi Nyomda. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
12996.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF