Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
851224
12985
208
Books: Minibooks
Pest-budai rézmetszők a 19. században. Bp., 1980, Zrínyi. Minikönyv, 222. számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 851206
12986
208
Books: Minibooks
Magyarok krónikája. Minikönyv, facsimile kiadás, 100/73. példányban, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 807068
12987
208
Books: Minibooks
Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya. Minikönyv, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
807037
12988
208
Books: Minibooks
Marxról. Marx, Engels és Lenin írásaiból. Bp., 1973, Kossuth. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
807023
12989
208
Books: Minibooks
Juhász Gyula: Szakállszárító. Aforizmák. Szeged, 1971. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, színezett lapszélek, újszerű állapotban.
806944
12990
208
Books: Minibooks
Bálint György: Rapszódia az íróasztal mellett. Bp., 1976, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Minikönyv, kiadói műbőr kötésben, újszerű állapotban.
805420
12991
208
Books: Minibooks
Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Második kiadás. Bp., 1973, Egyetemi Nyomda. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
849058
12992
208
Books: Minibooks
Anonymus: A magyarok tetteiből. Bp., 1969. Minikönyv, 480. példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 851178
12993
208
Books: Minibooks
Vass Henrik: Vallomások Pápról. Bp., 1978, Zrínyi Nyomda. Minikönyv, 133. számozott példány, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
850932
12994
208
Books: Minibooks
Haiman György: Kner Imre és a Psalmus Hungaricus. Bp., 1976, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Minikönyv, 133. számozott példány, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban. 851204
12995
208
Books: Minibooks
Shakespeare: A Szent Iván éji álom. Bp., 1980, HM Központi Nyomda. Minikönyv, 100/31. példányban, kereskedelmi forgalomba nem került, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 851190
12996
208
Books: Minibooks
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Bp., 1975, Egyetemi Nyomda. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF