Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 94

Ibsen, Henrik: Peer Gynt. Bp., 1982, Kner.  Minikönyv, megjelent 400 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került, képekkel illusztrált, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
12997.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petőfi Irodalmi Múzeum. Bp., 1979. Minikönyv, 235. számozott példány, képekkel illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
12998.

Rufpreis:
1 000 HUF

A honfoglalás. Minikönyv, kereskedelmi forgalomba nem került, szép melléklettel. Kiadói aranyozott bársony kötés, újszerű állapotban.
12999.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alighieri, Dante: Az isteni színjáték. Purgatórium. Bp., 1977, Kner Nyomda. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
13000.

Rufpreis:
1 000 HUF

Salamon és Markalf. Bp., 1977, Pátria.  Minikönyv, 495. példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
13001.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lator-énekek, Magyar költészet a XVI-XVIII. századból. Bp., 1981, Pátria.  Minikönyv, 178. példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
13002.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Gyula-Urszin Sándor (szerk.): Borsodi  tájak. Borsodi költők.  Miskolc, 1979. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban.
13003.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lenin: Tolsztojról. Bp., 1977, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, védőtokban, újszerű állapotban.
13004.

Rufpreis:
1 000 HUF

Somlyó György(szerk.): Arion 3, költészet mindenkinek. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötésben, újszerű állapotban.
13005.

Rufpreis:
800 HUF

Julow Viktor: Csokonai debrecenisége. Debrecen, 1980, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Minikönyv, kiadói műbőr kötésben, újszerű állapotban.
13006.

Rufpreis:
800 HUF

Schiller, Friedrich: Az orléans-i szűz. Bp., 1976, Kner Nyomda. Minikönyv, készült 400 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
13007.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petőfi Sándor: Az apostol. Bp., 1979. Minikönyv, készült 500 példányban, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
13008.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF