Bücher: Minibücher Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
850977
12997
208
Books: Minibooks
Ibsen, Henrik: Peer Gynt. Bp., 1982, Kner. Minikönyv, megjelent 400 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került, képekkel illusztrált, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 850946
12998
208
Books: Minibooks
Petőfi Irodalmi Múzeum. Bp., 1979. Minikönyv, 235. számozott példány, képekkel illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
850923
12999
208
Books: Minibooks
A honfoglalás. Minikönyv, kereskedelmi forgalomba nem került, szép melléklettel. Kiadói aranyozott bársony kötés, újszerű állapotban. 851173
13000
208
Books: Minibooks
Alighieri, Dante: Az isteni színjáték. Purgatórium. Bp., 1977, Kner Nyomda. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
848989
13001
208
Books: Minibooks
Salamon és Markalf. Bp., 1977, Pátria. Minikönyv, 495. példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 849049
13002
208
Books: Minibooks
Lator-énekek, Magyar költészet a XVI-XVIII. századból. Bp., 1981, Pátria. Minikönyv, 178. példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 819904
13003
208
Books: Minibooks
Szabó Gyula-Urszin Sándor (szerk.): Borsodi tájak. Borsodi költők. Miskolc, 1979. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 819538
13004
208
Books: Minibooks
Lenin: Tolsztojról. Bp., 1977, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, védőtokban, újszerű állapotban.
807014
13005
208
Books: Minibooks
Somlyó György(szerk.): Arion 3, költészet mindenkinek. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötésben, újszerű állapotban. 806930
13006
208
Books: Minibooks
Julow Viktor: Csokonai debrecenisége. Debrecen, 1980, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Minikönyv, kiadói műbőr kötésben, újszerű állapotban. 851195
13007
208
Books: Minibooks
Schiller, Friedrich: Az orléans-i szűz. Bp., 1976, Kner Nyomda. Minikönyv, készült 400 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 851213
13008
208
Books: Minibooks
Petőfi Sándor: Az apostol. Bp., 1979. Minikönyv, készült 500 példányban, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF