Gúthi Imre(szerk.): Fővárosi almanach, lexikon és útmutató 1913-1915. Negyedik kiadás. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, gerince sérült, belül az előlap kiszakadt, egyébként jó állapotban.
Emlékkönyv, melyet Magyarország ezeréves fennállásának ünnepént közrebocsát a hazai cziszterczi rend. Bp., 1896, Hornyánszky Viktor. Képekkel illusztrált, kiadói félbőr kötés, kissé kopott bordázott gerinc, festett lapszélek, jó állapotban.
Dr. Meszlényi Artur: A svájci polgári törvénykönyvről, magánjogi tanulmány társadalomtudományi alapon. Bp., 1909, Athenaeum. Félvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban.
Szekér J. Aloysius: Magyarok eredete, a régi, és mostani magyaroknak nevezetesebb tselekedeteivel együtt. 1-2. köt. 2. megbőv. kiad. Pesten, 1808. Hartleben. 328 l. + 428 l. A 2. kötet címképmetszete és az 1. kötet címlapja hiányzik. 1. kötet félvászon, 2. kötet későbbi félbőr kötésben
Jánosi Ferenc: Olaszország történetei I.-II. I.: Az újabb uralkodó-házak megalapításától fogva mostanig. II.: Az ujabb uralkodóházak megalapításátol fogva mostanig. Reuchlin nyomán... Pest, 1865-1866. Pfeifer Ferdinánd 194p. + 279p. Későbbi igényes félvászon kötésben
Relando, Hadriano: Antiquitates Sacrae Veterum Hebraeorum Delineatae Ab Hadriano Relando. Praefationem Praemisit Io. Franciscus Buddevs Leipzig Joh. Fridericum Wehrmannum 1712. Korabeli pergamen kötésben. A hátsó előzéklap sérült, egyébként jó állapotú / Contemporary parchment binding. Back pastedown endpaper damaged, otherwise good condition
Fejér Georgius (György): Codex diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. VI. kötet Buda, 1829. Typ. Univ. Fontos családtörténeti munka. Ex librissel. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban.