Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 37

Gúthi Imre(szerk.): Fővárosi almanach, lexikon és útmutató 1913-1915. Negyedik kiadás. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, gerince sérült, belül az előlap kiszakadt, egyébként jó állapotban.
12611.

Rufpreis:
6 000 HUF

Emlékkönyv, melyet Magyarország ezeréves fennállásának ünnepént közrebocsát a hazai cziszterczi rend. Bp., 1896, Hornyánszky Viktor. Képekkel illusztrált, kiadói félbőr kötés, kissé kopott bordázott gerinc, festett lapszélek, jó állapotban.
12612.

Rufpreis:
10 000 HUF

12613.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12614.

Rufpreis:
12 000 HUF

Horváth Mihály: Utyeszenich Frater György /Martinuzzi bibornok/ élete. Bp., 1882. Ráth Mór.  Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
12615.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Meszlényi Artur: A svájci polgári törvénykönyvről, magánjogi tanulmány társadalomtudományi alapon. Bp., 1909, Athenaeum. Félvászon kötés, festett lapszélek, kopottas állapotban.
12616.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szekér J. Aloysius: Magyarok eredete, a régi, és mostani magyaroknak nevezetesebb tselekedeteivel együtt. 1-2. köt. 2. megbőv. kiad. Pesten, 1808. Hartleben. 328 l. + 428 l. A 2. kötet címképmetszete és az 1. kötet címlapja hiányzik. 1. kötet félvászon, 2. kötet későbbi félbőr kötésben
12617.

Szekér J. Aloysius: Magyarok eredete, a régi, és mostani magyaroknak nevezetesebb tselekedeteivel együtt. 1-2. köt. 2. megbőv. kiad.
Pesten, 1808. Hartleben. 328 l. + 428 l. A 2. kötet címképmetszete és az 1. kötet címlapja hiányzik. 1. kötet félvászon, 2. kötet későbbi félbőr kötésben

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12618.

Rufpreis:
12 000 HUF

12619.

Rufpreis:
10 000 HUF

Relando, Hadriano: Antiquitates Sacrae Veterum Hebraeorum Delineatae Ab Hadriano Relando. Praefationem Praemisit Io. Franciscus Buddevs Leipzig Joh. Fridericum Wehrmannum 1712. Korabeli pergamen kötésben. A hátsó előzéklap sérült, egyébként jó állapotú /  Contemporary parchment binding. Back pastedown endpaper damaged, otherwise good condition
12620.

Relando, Hadriano: Antiquitates Sacrae Veterum Hebraeorum Delineatae Ab Hadriano Relando. Praefationem Praemisit Io. Franciscus Buddevs Leipzig Joh. Fridericum Wehrmannum 1712. Korabeli pergamen kötésben. A hátsó előzéklap sérült, egyébként jó állapotú /
Contemporary parchment binding. Back pastedown endpaper damaged, otherwise good condition

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

12621.

Rufpreis:
8 000 HUF

12622.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF