Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 37

12635.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12636.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12637.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12638.

Rufpreis:
6 000 HUF

12639.

Bp. é. n. Tolnai Világlapja.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tolnai Világtörténelem 1,2,5. kötet a sorozatból. Jó állapotban, festett, aranyozott vászonkötésben
12640.

Rufpreis:
1 000 HUF

12641.

Rufpreis:
2 000 HUF

12642.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rákosi Mátyás élete képekben. Ez az album népünk és pártunk bölcs vezére és tanítója Rákosi Mátyás elvtárs 60. születésnapjára készült. Bp., 1952, Szikra. Kiadói félvászon kötés, belsejében ajánlással, Olt Károly pénzügyminiszter pecsételt aláírásával, lapjai foltosak, kopottas állapotban.
12643.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bíró Sándor: A Mátrai Lovagrend, Egy recski fogoly emlékezései. Bp., 1989, Dovin Kft. Kiadói papírkötés, belül gerincnél kissé levált, jó állapotban.
12644.

Rufpreis:
800 HUF

Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. 45 arcképpel, számos térképpel és ábrával. Bp., 1925. Enciklopédia. Kis hibákkal, ceruzás aláhúzásokkal
12645.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Szabó László: Athenaeum. Ötven év egy irodalmi és nyomdai társulat életéből. Bp., 1918, Athenaeum. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapot.
12646.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF