Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 37

12623.

Rufpreis:
1 000 HUF

Thaly Kálmán: Ocskay László, II. Rákóczi Ferencz fejedelem brigadérosa és a felső-magyarországi hadjáratok 1703-1710. Második bővített és illustrált kiadás. I-II. kötet. Budapest, 1905. Franklin. 400p. 392p. egészoldalas és kihajtható hasonmás táblákkal. Kiadói pergmain-kötésben (erősen sérült kötéssel, belül foltos)
12624.

Thaly Kálmán: Ocskay László, II. Rákóczi Ferencz fejedelem brigadérosa és a felső-magyarországi hadjáratok 1703-1710. Második bővített és illustrált kiadás. I-II. kötet.
Budapest, 1905. Franklin. 400p. 392p. egészoldalas és kihajtható hasonmás táblákkal.
Kiadói pergmain-kötésben (erősen sérült kötéssel, belül foltos)

Rufpreis:
3 000 HUF

Marczali Henrik: A legujabb kor története 1825-1880. Bp., 1892, Révai Testvérek. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban, belsejében grafitceruzás aláhúzásokkal és lapszéli megjegyzésekkel.
12625.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ijjas Antal: Húsz század viharában az egyház és a pápaság története Bp., 1948. Magyar Írás 422p. félvászon kötésben
12626.

Rufpreis:
1 600 HUF

12627.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kerekesházy József: Az utolsó szultán (A negyedik császárság). Claude Farrere bevezetésével. 54 képpel, 32 táblán. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, közepes állapotú (több lap kijár)
12628.

Rufpreis:
1 200 HUF

12629.

Rufpreis:
2 400 HUF

12630.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

12631.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

12632.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

12633.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

12634.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF