Bücher: Bücher für niedrigen Einstiegspreis Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
712899
12851
206
100
Books: Books for low starting price
Soós György: Menekültek Magyarországon. Fotóalbum. Bp, 1993, BM Kiadó. 746901
12852
206
100
Békés István: Hazádnak rendületlenül - a magyar nép aranykönyve. Bp., 1955. Művelt nép (kötés elvált) 658291
12853
206
100
Erdődy János: Peéri Gábor budapesti lakos. Dedikált! Bp., 1972 Szépirodalmi
730699
12854
206
100
Bertalan Tivadar: Lipi. Élet-rajz-regény a szerző képeivel. Bp., 2006, Agroinform. Kartonált, védőborítóval, dedikált (!) 713998
12855
206
Henri Herblay: Das Schwalbennest [Les Hirondelles]. Operette in 3 Akten... Vollständiger Klavierauszug mit unterlegtem Text. Berlin, é.n., Schlesinger; Das Veilchenmädel. Operette in einem Vorspiel und zwei Akten... Musik von Josef Hellmesberger. Wien, é.n., Josef Eberle; Adolphe Adam: Der Postillon von Lonjumeau. Komische Oper in 3 Akten... Klavierauszug zu 2 Händen. Leipzig, é.n., C.F. Peters. Zongorakivonatok egybekötve század eleji egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotú (a kötés foltos) / 3 music sheets for piano, bound together in linen, worn condition 775217
12856
206
Renan Ernő: Jézus. Bp., 1921 Tevan. Félvászon kötésben
757414
12857
206
100
Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, kissé piszkos 682878
12858
206
100
Gustav Freytag: Tartozik és követel I-III. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., 1928, Nova. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotú 773168
12859
206
100
Szántó György: A bölcső. Regény. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötésben, a címlapon ceruzás tulajdonosi bejegyzés (a kötés kissé kopottas, a hátső előzéklap sérült) 481544
12860
206
100
Sántha Károly: Őrangyal. Bp. 1904 Hornyánszky. aranyozott egészvászon kötésben
696945
12862
206
100
Koppány Zsolt: Emailen szóla Zarathustra. Dedikált! Bp., 2000 Uránusz 658428
12863
206
100
Nemere István: Kígyók a kútban. Dedikált! Bp., Hermész Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF