Bücher: Bücher für niedrigen Einstiegspreis

Zahl der Lose: 28

Soós György: Menekültek Magyarországon. Fotóalbum. Bp, 1993, BM Kiadó.
12851.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Békés István: Hazádnak rendületlenül - a magyar nép aranykönyve. Bp., 1955. Művelt nép (kötés elvált)
12852.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Erdődy János: Peéri Gábor budapesti lakos. Dedikált! Bp., 1972 Szépirodalmi
12853.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Bertalan Tivadar: Lipi. Élet-rajz-regény a szerző képeivel. Bp., 2006, Agroinform. Kartonált, védőborítóval, dedikált (!)
12854.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Henri Herblay: Das Schwalbennest [Les Hirondelles]. Operette in 3 Akten... Vollständiger Klavierauszug mit unterlegtem Text. Berlin, é.n., Schlesinger; Das Veilchenmädel. Operette in einem Vorspiel und zwei Akten... Musik von Josef Hellmesberger. Wien, é.n., Josef Eberle; Adolphe Adam: Der Postillon von Lonjumeau. Komische Oper in 3 Akten... Klavierauszug zu 2 Händen. Leipzig, é.n., C.F. Peters. Zongorakivonatok egybekötve század eleji egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotú (a kötés foltos) /  3 music sheets for piano, bound together in linen, worn condition
12855.

Henri Herblay: Das Schwalbennest [Les Hirondelles]. Operette in 3 Akten... Vollständiger Klavierauszug mit unterlegtem Text. Berlin, é.n., Schlesinger; Das Veilchenmädel. Operette in einem Vorspiel und zwei Akten... Musik von Josef Hellmesberger. Wien, é.n., Josef Eberle; Adolphe Adam: Der Postillon von Lonjumeau. Komische Oper in 3 Akten... Klavierauszug zu 2 Händen. Leipzig, é.n., C.F. Peters. Zongorakivonatok egybekötve század eleji egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotú (a kötés foltos) /
3 music sheets for piano, bound together in linen, worn condition

Rufpreis:
1 200 HUF

Renan Ernő: Jézus. Bp., 1921 Tevan. Félvászon kötésben
12856.

Rufpreis:
800 HUF

Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, kissé piszkos
12857.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12858.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Szántó György: A bölcső. Regény. Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon kötésben, a címlapon ceruzás tulajdonosi bejegyzés (a kötés kissé kopottas, a hátső előzéklap sérült)
12859.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12860.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Koppány Zsolt: Emailen szóla Zarathustra. Dedikált! Bp., 2000 Uránusz
12862.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Nemere István: Kígyók a kútban. Dedikált! Bp., Hermész
12863.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF