Bücher: Bücher für niedrigen Einstiegspreis

Zahl der Lose: 28

Egyetemes Regénytár: Almanach 1906. Szerk. Mikszáth Kálmán. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Gottermayer-féle kiadói, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, kopottas állapotú, 2 lap kijár
12864.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)
12865.

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre.
Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1923 Bokor Malvin: Hölgyek naptára. Néhány bejegyzéssel, javítandó gerinccel
12866.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Franz Werfel: Verdi. Roman der Oper. Berlin-Wien-Leipzig, 1924, Paul Zsolnay Verlag. Újrakötve, egészvászon kötésben, jó állapotban /  Rebound in linen binding, good condition
12867.

Franz Werfel: Verdi. Roman der Oper. Berlin-Wien-Leipzig, 1924, Paul Zsolnay Verlag. Újrakötve, egészvászon kötésben, jó állapotban /
Rebound in linen binding, good condition

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Naftali Kraus: Az ősi forrás. Bp., 1990, Fórum Rt. Kissé viseltes papírkötésben
12868.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Friedrich Sieburg: Robespierre. [Bp.], é.n., Cserépfalvi. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, címképpel, illusztrációkkal, viseltes állapotú
12869.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1935/1. Vasárnapi Könyv - Hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek, Athenaeum Nyomda, Bp., kiadói vászonkötésben
12870.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Marczali Henrik: Magyarország története III. kötet II. Jószef korában. Bp., 1888 M. kir. Tud Ak. Hiányos gerincű félvászon kötésben
12871.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Sós Endre: Magyarország közjogi újjáépítése. Különlenyomat a "Újjáépítő magyarok" (Budapest, 1947.) című tanulmánykötetből. Tűzve, papírborítóban
12872.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

A régi magyar költészet II. Remekírók képes könyvtára. Bp., Lampel. Liliomos Leszik-féle egészvászon kötésben
12873.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31
13

1935 Azonosítatlan alkotó dedikált színműve: Zöldmadár 90p.
12874.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Hugo Bergmann: Jawne und Jerusalem. Gesammelte Aufsätze. Königstein, 1981, Jüdischer Verlag. Reprint, egészvászon kötésben /  Reprint, linen binding
12875.

Hugo Bergmann: Jawne und Jerusalem. Gesammelte Aufsätze. Königstein, 1981, Jüdischer Verlag. Reprint, egészvászon kötésben /
Reprint, linen binding

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF