Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
806206
11081
205
Kézzel festett, búzavirágokkal és pillangókkal díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó, aranyozott szegéllyel / Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick, with gold plated 15cm
811143
11082
205
Zsolnay citromfacsaró és kiöntő, kézzel festett jelzett, hibátlan, 9×11 cm 824829
11083
205
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16,5 cm /Hand painted, marked, Zsolnay porcelain vase, with gold plated 824615
11084
205
Zsolnay porcelán áttört, kézzel festett virágmintás kaspó, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, d: 9 cm / Hand painted Zsolnay pot 824622
11085
205
4600
Zsolnay porcelán kék-lila, kézzel festett virágmintás váza, hibátlan, jelzett, m: 13 cm / Hand painted Zsolnay vase 824157
11086
205
Zsolnay eozin mázas ivókút, apró karcolásokkal, jelzett, m: 14 cm
811610
11087
205
Kézzel festett búzavirág mintás Zsolnay porcelán tálka, jelzett, hibátlan, m:12 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware plate 827742
11088
205
Zsolnay mini kulacs, matricás, jelzett, hibátlan, m:9 cm 808389
11089
205
Hollóházi varró asszony, jelzett, kézzel festett, két tűhegynyi mázhibával m:25 cm / Handpainted Hollóházi chinaware figure 827847
11090
205
Hollóházi Mszbt plakett, matricás, jelzett, hibátlan, d:8,5 cm 826676
11091
205
3 db porcelán kulacs: 2 db hollóházi népi virágmintás porcelán kulacs dugóval, és dugó nélkül, hibátlan, jelzett, m: 15 és 20 cm; Román népviseletet ábrázoló porcelán kulacs dugóval, hibátlan, m: 18 cm
682992
11092
205
Egy pár Hollóházi porcelán tálka matricás díszítéssel / A pair of porelain plates, 22,5x5,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF