Porzellan

Zahl der Lose: 70

Kézzel festett, búzavirágokkal  és pillangókkal díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó, aranyozott szegéllyel / Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick, with gold plated 15cm
11081.

Kézzel festett, búzavirágokkal és pillangókkal díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó, aranyozott szegéllyel /
Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick, with gold plated 15cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay citromfacsaró és kiöntő, kézzel festett jelzett, hibátlan, 9×11 cm
11082.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16,5 cm /Hand painted, marked, Zsolnay porcelain vase, with gold plated
11083.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay porcelán áttört, kézzel festett virágmintás kaspó, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, d: 9 cm / Hand painted Zsolnay pot
11084.

Zsolnay porcelán áttört, kézzel festett virágmintás kaspó, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, d: 9 cm /
Hand painted Zsolnay pot

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay porcelán kék-lila, kézzel festett virágmintás váza, hibátlan, jelzett, m: 13 cm / Hand painted Zsolnay vase
11085.

Zsolnay porcelán kék-lila, kézzel festett virágmintás váza, hibátlan, jelzett, m: 13 cm /
Hand painted Zsolnay vase

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Zsolnay eozin mázas ivókút, apró karcolásokkal, jelzett, m: 14 cm
11086.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett búzavirág mintás Zsolnay porcelán tálka, jelzett, hibátlan, m:12 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware plate
11087.

Kézzel festett búzavirág mintás Zsolnay porcelán tálka, jelzett, hibátlan, m:12 cm/
Handpainted Zsolnay chinaware plate

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay mini kulacs, matricás, jelzett, hibátlan, m:9 cm
11088.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi varró asszony, jelzett, kézzel festett, két tűhegynyi mázhibával m:25 cm / Handpainted Hollóházi chinaware figure
11089.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Mszbt plakett, matricás, jelzett, hibátlan, d:8,5 cm
11090.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db porcelán kulacs: 2 db hollóházi népi virágmintás porcelán kulacs dugóval, és dugó nélkül, hibátlan, jelzett, m: 15 és 20 cm; Román népviseletet ábrázoló porcelán kulacs dugóval, hibátlan, m: 18 cm
11091.

Rufpreis:
1 400 HUF

Egy pár Hollóházi porcelán tálka matricás díszítéssel /  A pair of porelain plates, 22,5x5,5cm
11092.

Egy pár Hollóházi porcelán tálka matricás díszítéssel /
A pair of porelain plates, 22,5x5,5cm

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF