Porzellan

Zahl der Lose: 70

2 db kerámia és porcelán tárgy szürke gém, kézzel festett, hibátlan, jelzett, kancsó m:38 cm
11105.

Rufpreis:
6 000 HUF

Capodimonte kislány a kutyákkal, kézzel festett, jelzett (M.P.), apró lepattanással/ Handpainted Capodimonte chinaware scuplture, 22×18cm
11106.

Capodimonte kislány a kutyákkal, kézzel festett, jelzett (M.P.), apró lepattanással/
Handpainted Capodimonte chinaware scuplture, 22×18cm

Rufpreis:
8 000 HUF

11107.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fürstenberg "Amberg" porcelán dísztányérok, hibátlan, jelzett, 6 db, d: 10 cm
11108.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ens sárga porcelán rózsa apró lepattanással, 10x6 cm
11109.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik német jelzett figurás gyertyatartó, kézzel festett, sérült, m:28,5 cm
11110.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Porcelán tétel, összesen: 5 db, hibátlanok + jubileumi fém alátét, d:17 cm
11111.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán tétel, jelzettek, hibátlanok, összesen: 3 db
11112.

Rufpreis:
1 800 HUF

Virág mintás doboz, jelzett, matricás, hibátlan, 13×9 cm
11113.

Rufpreis:
1 400 HUF

Régi fajansz mosdótál és kancsó  / Fayance washing set
11114.

Rufpreis:
6 000 HUF

Porcelán tétel + fém tálka, hibátlanok
11115.

Rufpreis:
1 800 HUF

Népviseletben ülő lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm
11116.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF