Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
794438
11105
205
2 db kerámia és porcelán tárgy szürke gém, kézzel festett, hibátlan, jelzett, kancsó m:38 cm
796099
11106
205
Capodimonte kislány a kutyákkal, kézzel festett, jelzett (M.P.), apró lepattanással/ Handpainted Capodimonte chinaware scuplture, 22×18cm
566254
11107
205
826462
11108
205
Fürstenberg "Amberg" porcelán dísztányérok, hibátlan, jelzett, 6 db, d: 10 cm
824368
11109
205
Ens sárga porcelán rózsa apró lepattanással, 10x6 cm
811055
11110
205
Antik német jelzett figurás gyertyatartó, kézzel festett, sérült, m:28,5 cm
826471
11111
205
Porcelán tétel, összesen: 5 db, hibátlanok + jubileumi fém alátét, d:17 cm
827801
11112
205
Porcelán tétel, jelzettek, hibátlanok, összesen: 3 db 827829
11113
205
Virág mintás doboz, jelzett, matricás, hibátlan, 13×9 cm
826374
11114
205
Régi fajansz mosdótál és kancsó / Fayance washing set 827531
11115
205
Porcelán tétel + fém tálka, hibátlanok 810147
11116
205
Népviseletben ülő lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF