Porzellan

Zahl der Lose: 70

Kalapos hölgy agárral, német art-deco figura, kézzel festett, jelzett, m:17 cm
11117.

Rufpreis:
8 000 HUF

XIX. sz közepe: Hibátlan és komplett festett és aranyozott  porcelán teáskészlet /  XIXth century vintage chinaware tea set of 6.
11118.

XIX. sz közepe: Hibátlan és komplett festett és aranyozott porcelán teáskészlet /
XIXth century vintage chinaware tea set of 6.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11119.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett kínai mokkás csésze+alj készlet, matricás, hibátlan
11120.

Rufpreis:
2 000 HUF

11121.

6 személyes modern porcelán kávéskészlet eredeti dobozában /
Chinaware coffee-set

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Porcelán tétel, hamuzó, bonbonier, jelzett, matricás, hibátlan, 6×7 cm, d:12 cm
11122.

Rufpreis:
1 400 HUF

Betakarító fiú és lányka, 2 db kézzel festett porcelán figura, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
11123.

Rufpreis:
2 000 HUF

Virágmintás nagy füles tál, jelzés nélkül, fül alján lepattanás, d:38 cm
11124.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Porcelán vadászkopók, hibátlan, jelzett, m: 8 cm
11125.

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán rózsa jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, textilre ragasztva, h:20 cm
11127.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF