Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
799082
11117
205
Kalapos hölgy agárral, német art-deco figura, kézzel festett, jelzett, m:17 cm
721215
11118
205
XIX. sz közepe: Hibátlan és komplett festett és aranyozott porcelán teáskészlet / XIXth century vintage chinaware tea set of 6.
808025
11119
205
809095
11120
205
Jelzett kínai mokkás csésze+alj készlet, matricás, hibátlan
538289
11121
205
827821
11122
205
Porcelán tétel, hamuzó, bonbonier, jelzett, matricás, hibátlan, 6×7 cm, d:12 cm
824352
11123
205
Betakarító fiú és lányka, 2 db kézzel festett porcelán figura, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
778016
11124
205
3400
Virágmintás nagy füles tál, jelzés nélkül, fül alján lepattanás, d:38 cm
824360
11125
205
Porcelán vadászkopók, hibátlan, jelzett, m: 8 cm
716725
11127
205
Porcelán rózsa jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, textilre ragasztva, h:20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF