Porzellan

Zahl der Lose: 70

Herendi porcelán Viktória mintás cipő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, / Herend chinaware shoe
11069.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Herendi csészealj készlet, jelzett (csak mélynyomás), kézzel festett, hibátlan, d:16 cm
11070.

Rufpreis:
1 600 HUF

Óherendi apró, virág mintás és monogramos mélytányér készlet (6db), jelzett, hibátlan, kézzel festett, m:4 cm, d:25 cm
11071.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Herendi furulyázó fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:17 cm
11072.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi nyuszi pár,kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9cm / Herend white rabbit
11073.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett (1941), hibátlan, kopott aranyozás, 14,5×23 cm
11074.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Herendi Apponyi mintás mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11075.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Viktória mintás szív alakú bonbonier, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanások a rózsákon, 11×9 cm, m:8 cm
11076.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan/ Zsolnay cake set
11077.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kézzel festett búzavirág mintás Zsolnay porcelán váza, jelzett, hibátlan, m:13 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware vase
11078.

Kézzel festett búzavirág mintás Zsolnay porcelán váza, jelzett, hibátlan, m:13 cm/
Handpainted Zsolnay chinaware vase

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay búgócsigával játszó gyerek. kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm/ Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition
11079.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm /Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick, with gold plated
11080.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF