Bücher: Religion Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
734151
12622
205
Books: Religion
Magyarországi zsinagógák. Szerk. Gerő László. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben, illusztrált
807335
12623
205
Books: Religion
2 db judaika imádságoskönyv / 2 Jewish prayer book 681947
12624
205
Books: Religion
Héber imádságoskönyv. Przemysl, é.n., Symcha Freund. Dombornyomott félvászon kötésben, megviselt állapotú, gerinc sérült
536035
12625
205
Books: Religion
G. J. Zollikofers Predigten, nach seinem Tode herausgegeben. II. III. VI. Bände. Frankfurt und Leipzig 1793. Néhol sérült papírkötésben / in somewhat damaged paper-binding
807362
12626
205
3200
Books: Religion
A párizsi hóráskönyv, Bp., 1978. Helikon Kiadó Sorszámozott hasonmás kiadás fémveretes egészbársony kötésben, kísérő tanulmánnyal, tékában
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF