https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 29

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a’ mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések
1
12610.

Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a’ mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Keresztyén Catechismus azaz a kersztyéni hitnek ágazataira kérdések és feleletek által való rövid tanítás.... Telegdi Lajos, 1859. Debrecen 333p. Félbőr kötésben
1
12611.

Keresztyén Catechismus azaz a kersztyéni hitnek ágazataira kérdések és feleletek által való rövid tanítás.... Telegdi Lajos, 1859. Debrecen 333p. Félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
P. Martin von Cochem: Der Mittlere Goldene Himmelsschlüssel... , Pest, cca 1810 Trattner. Korabeli egészbőr kötésben. Az első lap javított, de egyébként jó állapotban lévő imakönyv és kalendárium 376p
1
12612.

P. Martin von Cochem: Der Mittlere Goldene Himmelsschlüssel... , Pest, cca 1810 Trattner. Korabeli egészbőr kötésben. Az első lap javított, de egyébként jó állapotban lévő imakönyv és kalendárium 376p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ligvándi Fr. Zosimus: Keresztény-tanítási beszédek, mellyeket ezelőtt a' pétsi deákságnak mondott, most magyarra fordított a' kaputzinus-szerzetbéli pap mésodik rész. A' keresztényi Igazságnak Első Tisztéről: Távozzál a' gonosztól. Po'sonyban, 1797, nyomtattatott Patzkó Ferentz betűivel. Korabeli, aranyozott gerincű, egészbőr kötésben
1
12613.

Ligvándi Fr. Zosimus: Keresztény-tanítási beszédek, mellyeket ezelőtt a' pétsi deákságnak mondott, most magyarra fordított a' kaputzinus-szerzetbéli pap mésodik rész. A' keresztényi Igazságnak Első Tisztéről: Távozzál a' gonosztól. Po'sonyban, 1797, nyomtattatott Patzkó Ferentz betűivel. Korabeli, aranyozott gerincű, egészbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szathmárnémeti Mihály: Halotti centuria az az 100 halotti predikációk. Kolosvárott, 1683. Újrakötve, korabeli félbőr kötésben. A gerinc sérült, lapszélek visszavágva, a címlap hiányzik, az 1., 9., 11. lap sérült, az első néhány oldalon ceruzás jelzések, az előzéklapokon az egykori tulajdonos tollas bejegyzései láthatók
1
12614.

Szathmárnémeti Mihály: Halotti centuria az az 100 halotti predikációk. Kolosvárott, 1683. Újrakötve, korabeli félbőr kötésben. A gerinc sérült, lapszélek visszavágva, a címlap hiányzik, az 1., 9., 11. lap sérült, az első néhány oldalon ceruzás jelzések, az előzéklapokon az egykori tulajdonos tollas bejegyzései láthatók

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kőrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az Ó és Új Testamentomra mútató tábla, Mellyben az Ó és Új Testamentomi írásokban meg-írt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal-is az A-B-C-nek rendi szerént fel-találtatnak... a maga kőltségén ki-adta Szerentsi Nagy István. Első darab A-I. Győrben, 1788, Streibig Jó'sef betűivel. Korabeli, kissé kopottas félbőr kötésben
1
12615.

Kőrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az Ó és Új Testamentomra mútató tábla, Mellyben az Ó és Új Testamentomi írásokban meg-írt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal-is az A-B-C-nek rendi szerént fel-találtatnak... a maga kőltségén ki-adta Szerentsi Nagy István. Első darab A-I. Győrben, 1788, Streibig Jó'sef betűivel. Korabeli, kissé kopottas félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Budapest, 1899. Bucsánszky, ellegzetes ,,Szlovák Biblia" kötésben: bordázott egészbor, díszes rézborítású kötéstáblákkal, hiányos csatokkal 1246p. Hozzákötve: Modlitby Nábozné...  110p / Slovakian Bible in nice copper-leather binding
1
12616.

Cithara Sanctorum Pisné Duchownj, Staré y Nové... Knéze Giřjka Tranowského.., Budapest, 1899. Bucsánszky, ellegzetes ,,Szlovák Biblia" kötésben: bordázott egészbor, díszes rézborítású kötéstáblákkal, hiányos csatokkal 1246p. Hozzákötve: Modlitby Nábozné... 110p / Slovakian Bible in nice copper-leather binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.)  Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding
1
12617.

Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.) Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
EUR
,
53,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Káldi György: Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Bp., 1951. Szent István Társulat. Egészvászon kötésben
1
12618.

Káldi György: Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Bp., 1951. Szent István Társulat. Egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Radó Polikárp (szerk.): Az egyház szentjei. Bp., 1940, Palladis R. T. Kiadása. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, jó állapotban.
1
12619.

Radó Polikárp (szerk.): Az egyház szentjei. Bp., 1940, Palladis R. T. Kiadása. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kocsi Csergő Bálint: Kősziklán épűlt ház ostroma. Ford. Felső-Csernátori Bod Péter [Bev., jegyz. Szilágyi Sándor]. Lipcse, 1866, Köhler K. F. Első nyomtatott kiadás. Félvászon kötésben, viseltes állapotban, a korábbi tulajdonos jegyzeteivel a lapszéleken és a hátsó védőlapokon
1
12620.

Kocsi Csergő Bálint: Kősziklán épűlt ház ostroma. Ford. Felső-Csernátori Bod Péter [Bev., jegyz. Szilágyi Sándor]. Lipcse, 1866, Köhler K. F. Első nyomtatott kiadás. Félvászon kötésben, viseltes állapotban, a korábbi tulajdonos jegyzeteivel a lapszéleken és a hátsó védőlapokon

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vasárnapi szent igék Mellyeket Tisztelendö Tsupik Nep.: János ur -az Isteni Tudománynak Tanitója, a Tsászári, Királyi Udvarnak Lelki OKtatója mondott. Most pedig Méltóságos született Gróf Batthyáni Ignátz Úr Ő Excellentziája, az Erdélyi Nagy Fejedelemség püspöke Magyarra fordíttatott. II. Rész. Kolozsváratt. Nyomtattatott a' Püspöki Betükkel, 1791.
1
12621.

Vasárnapi szent igék Mellyeket Tisztelendö Tsupik Nep.: János ur -az Isteni Tudománynak Tanitója, a Tsászári, Királyi Udvarnak Lelki OKtatója mondott. Most pedig Méltóságos született Gróf Batthyáni Ignátz Úr Ő Excellentziája, az Erdélyi Nagy Fejedelemség püspöke Magyarra fordíttatott. II. Rész. Kolozsváratt. Nyomtattatott a' Püspöki Betükkel, 1791.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse