Bücher: Religion

Zahl der Lose: 29

12596.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

12597.

Rufpreis:
10 000 HUF

12598.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Taxil, Léo: A szórakoztató Biblia. Bp., Kossuth, 1963. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval.
12599.

Rufpreis:
1 000 HUF

Prímás-album. Dr. Serédi Jusztinián Magyarország bíbornok hercegprímása tiszteletére. Szerkesztette az Országos Katolikus Szövetség. Bp., 1928. Franklin. 358 p. Aranyozott, egészvászon kötésben. (kötés elvált)
12600.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes tétel! Ravasz László: Alfa és ómega. Prédikációk, beszédek, cikkek. Második kötet. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. Budapest Kálvin téri Református Egyház lelkipásztorai által kiadott levél Ravasz László aláírásával.
12601.

Rufpreis:
1 800 HUF

12603.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vegyes könyv tétel-Fioretti: Assisi Szent Ferenc virágos kertje. Fordította Kaposy József. Giotto nyolc képével. Bp., Athenaeum. Illusztrált, félvászon kötés, kopottas állapotban; dr. Török Lajos: A bőrbetegségek felismerése és gyógyítása. Bp., 1907, Franklin-Társulat. Vászon kötés, gerince hiányzik, kopottas állapotban; Dr. Király Rudolf: Olasz-magyar és magyar-olasz szótár, Bp., 1941, Szent István Társulat; Magyar-francia szemléltető szótár. Bp., 1959, Terra; Halász Előd: Német-magyar szótár. Bp., 1952, Akadémiai; Roger Martin du Gard: Vén Európa; Kató István: A magyar jakobinusmozgalom; E. Fügedi: K otázkr uzívania slovenského jazyka na panstvách v 17. storocí; Dr. Bavinick Herman: A keresztyén pedagógia alapelvei; Radnóti Miklós-Vas István: Guillaume Apollinaire válogatott versei; Károli Gáspár: Szent Biblia (1945); Szláv nyelvű egyházkönyv; Spurgeon: Rathläge für Prediger (1901).
12605.

Rufpreis:
800 HUF

12606.

Rufpreis:
4 000 HUF

12607.

Rufpreis:
8 000 HUF

12608.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12609.

Gerely József: A Miatyánk könyve

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF