Porzellan

Zahl der Lose: 137

Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm / Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick, with gold plated
11148.

Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm /
Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick, with gold plated

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay csésze asztali szett 2 csészae, aljjal, hamutálkával, eredeti dobozában
11149.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay kézzel festett porcelán kis tálka 9 cm
11150.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay virág mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
11151.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11152.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Zsolnay lapos tányér készlet, kettő sérült, máz alatti kék festéssel, jelzett, d:23,5 cm
11153.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay tétel: összesen: 10 db, jelzettek, hibátlanok
11154.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
11155.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay virág mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:10×10 cm
11156.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:12 cm
11157.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay virág mintás szívecske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:11 cm/ Zsolnay porcelain bowl
11158.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
11159.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF