Porzellan Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
819677
11148
204
Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm / Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick, with gold plated
820270
11149
204
Zsolnay csésze asztali szett 2 csészae, aljjal, hamutálkával, eredeti dobozában 820321
11150
204
Zsolnay kézzel festett porcelán kis tálka 9 cm 803607
11151
204
Zsolnay virág mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm
804136
11152
204
3400
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm 804631
11153
204
Zsolnay lapos tányér készlet, kettő sérült, máz alatti kék festéssel, jelzett, d:23,5 cm 802282
11154
204
Zsolnay tétel: összesen: 10 db, jelzettek, hibátlanok 787638
11155
204
Zsolnay mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm 817885
11156
204
Zsolnay virág mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:10×10 cm
817882
11157
204
Zsolnay virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:12 cm
813447
11158
204
2200
Zsolnay virág mintás szívecske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:11 cm/ Zsolnay porcelain bowl
812402
11159
204
Zsolnay porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 20 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF