Porzellan Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
654765
11196
204
818024
11197
204
9500
Thun mokkás készlet, japán életképpel, kézzel festett, jelzett, hibátlan 816747
11198
204
Német porcelán, libapásztor lány, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:21 cm
818705
11199
204
Keletnémet porcelán vázapár "P" jelzéssel, fedéllel, matricás, hibátlan, jelzett, m: 13 és 16 cm
817868
11200
204
Zsolnay süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, d:16 cm, d:25 cm 767550
11201
204
536044
11202
204
818877
11203
204
Iparművész porcelán tál, jelzés nélkül, csorbával, 28×21 cm 818118
11204
204
Csehszlovák figyelő őzike, kézzel festett, restaurált, hibátlan, m:20 cm, h:28 cm 818065
11205
204
27 db süteményes tányér, hibátlan 653527
11206
204
Festett, aranyozott, zöld porcelán váza (kis lepattanással) / Painted, gold plated vase (with minor fault), 19cm 609459
11207
204
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF