Porzellan

Zahl der Lose: 137

11196.

Matricás, jelzett, Apulum porcelán teáskanna /
Tea kettle, 23cm

Rufpreis:
800 HUF

Thun mokkás készlet, japán életképpel, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11197.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Német porcelán, libapásztor lány, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:18 cm, h:21 cm
11198.

Rufpreis:
3 000 HUF

Keletnémet porcelán vázapár "P" jelzéssel, fedéllel, matricás, hibátlan, jelzett, m: 13 és 16 cm
11199.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay süteményes készlet, matricás, jelzett, hibátlan, d:16 cm, d:25 cm
11200.

Rufpreis:
3 000 HUF

11201.

Rufpreis:
5 000 HUF

11202.

XIX. sz. vége: Komédiások. Kézzel festett porcelán figura (alig észrevehető javítással), két kardos jelzéssel /
XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Iparművész porcelán tál, jelzés nélkül, csorbával, 28×21 cm
11203.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csehszlovák figyelő őzike, kézzel festett, restaurált, hibátlan, m:20 cm, h:28 cm
11204.

Rufpreis:
2 000 HUF

27 db süteményes tányér, hibátlan
11205.

Rufpreis:
1 000 HUF

Festett, aranyozott, zöld porcelán váza (kis lepattanással) /  Painted, gold plated vase (with minor fault), 19cm
11206.

Festett, aranyozott, zöld porcelán váza (kis lepattanással) /
Painted, gold plated vase (with minor fault), 19cm

Rufpreis:
1 000 HUF

11207.

Kézzel festett japán porcelán váza (tetején 1mm-es csorba), kopott, jelzett, /
Hand-painted Japanese porcelain vase (with a very small crack on top) 19 cm

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF