Porzellan

Zahl der Lose: 137

11184.

Rufpreis:
800 HUF

Wallendorf porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 15 cm
11185.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schau Bach Kunst kézzel festett porcelán váza, kis karcolásokkal, jelzett, m: 17 cm
11186.

Rufpreis:
1 200 HUF

Copeland porcelán teáscsésze és alátét, 6 db, hibátlan, jelzett
11187.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Copeland porcelán kistányér, 6 db, hibátlan, jelzett
11188.

Rufpreis:
4 000 HUF

Victoria cseh dísztál mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d:33 cm
11189.

Rufpreis:
10 000 HUF

Villeroy & Boch fehér mázas teás csésze és alj, jelzett, hibátlan
11190.

Rufpreis:
1 200 HUF

K.M.K Victoria szív alakú ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6×7 cm
11191.

Rufpreis:
800 HUF

Chodziez virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:22 cm
11192.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lichte virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm
11193.

Rufpreis:
1 000 HUF

11194.

Rufpreis:
3 000 HUF

Victoria Zatzka dísztál, matricás, apró festés hibákkal, jelzett, d:34 cm
11195.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF