Porzellan Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
640855
11184
204
Bavaria sorszámozott porcelán kiöntő, jelzett, hibátlan, m:21 cm / Bavaria porcelain spout
818674
11185
204
Wallendorf porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 15 cm
818662
11186
204
Schau Bach Kunst kézzel festett porcelán váza, kis karcolásokkal, jelzett, m: 17 cm
816042
11187
204
Copeland porcelán teáscsésze és alátét, 6 db, hibátlan, jelzett 816056
11188
204
Copeland porcelán kistányér, 6 db, hibátlan, jelzett 815116
11189
204
Victoria cseh dísztál mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d:33 cm
817210
11190
204
Villeroy & Boch fehér mázas teás csésze és alj, jelzett, hibátlan
817110
11191
204
K.M.K Victoria szív alakú ékszeres dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6×7 cm 816228
11192
204
Chodziez virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:22 cm 816235
11193
204
Lichte virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:28 cm
716190
11194
204
805378
11195
204
4600
Victoria Zatzka dísztál, matricás, apró festés hibákkal, jelzett, d:34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF