Zsolnay lapos tányér készlet, kettő sérült, máz alatti kék festéssel, ... https://www.darabanth.com/de/204-Fernauktion/204.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~400006/Zsolnay-lapos-tanyer-keszlet-ketto-serult-maz-alatti-kek-festessel-jelzett-d23-5-cm~II804631
804631
11153
204
Beschreibung: Zsolnay lapos tányér készlet, kettő sérült, máz alatti kék festéssel, jelzett, d:23,5 cm
: deák_fruzsina