Porzellan Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
813638
11124
204
Herendi áttört tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:11,5 cm, m:6,5 cm 813607
11125
204
Herendi Viktória mintás lábas bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:7 cm, m:6 cm 816064
11126
204
Herendi cukros doboz, rózsán apró lepattanás, kézzel festett, hibátlan, m:10 cm 815986
11127
204
Herendi virágszirmok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:15 cm 815964
11128
204
Herendi Viktória mintás füles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14×11 cm 815959
11129
204
Herendi virág mintás kis hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13×9 cm 543158
11130
204
60000
787649
11131
204
Herendi törpe, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm 638334
11132
204
Herendi Apponyi mintás szív alakú, rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, h:11 cm, m:9 cm /Handpainted Herend porcelain candy dish 770075
11133
204
816743
11134
204
Herendi Apponyi mintás kis tálka, jelzett, kézzel festett, hibátlan, 8×12 cm
817237
11135
204
Zsolnay pillangó mintás lámpa, kézzel festett, jelzett, hibátlan, búrán apró hibák, m:59 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF