Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 34

11964.

Rufpreis:
6 000 HUF

Móricz Pál: A magyar föld urai. Szeged, 1898, Engel Lajos. A szerző által Kacziány Géza (1856-1939) író, publicista, bölcsészdoktor, politikus részére dedikálva. Első kiadás! Későbbi, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
11965.

Rufpreis:
4 000 HUF

11966.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Móricz Zsigmond: Magyarok. Elbeszélések. Tizedik kiadás. Budapest, é.n., Athenaeum. Szerző által dedikált példány! Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotú.
11967.

Rufpreis:
4 000 HUF
18

Szomory Dezső: Bodnár Lujza. Színmű három felvonásban. Dedikált példány: "Faragó Jenőnek szíves emlékül Szomory Dezső". Dombornyomott, aranyozott gerincű, félbőr kötésben. Kissé kopottas fedőlap, egyébként jó állapotú.
11968.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11969.

Rufpreis:
3 000 HUF

TERSÁNSZKY (Józsi) Jenő: Kakuk Marci ifjusága. Bp. 1923. Amicus. 134 p. Első kiadás, 200 külön készült, számozott példányból a 167. számú, kézzel számozott, a szerző és az illusztrátor által aláírt példány! "Beöthy Lászlónak szerény híve Tersánszky" felirattal! Viseltes fedőborítóval, külső gerinc hiányzik.
11970.

TERSÁNSZKY (Józsi) Jenő: Kakuk Marci ifjusága. Bp. 1923. Amicus. 134 p. Első kiadás,
200 külön készült, számozott példányból a 167. számú, kézzel számozott, a szerző és az illusztrátor által aláírt példány! "Beöthy Lászlónak szerény híve Tersánszky" felirattal! Viseltes fedőborítóval, külső gerinc hiányzik.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Tersánszky: Tíz aktus története. Budapest, 1943, Új hang. Az igazi béke a könyv. Ebből a könyvből 100 számozott példány készült különleges papíron, a szerző aláírásával! 36-os sorszámú. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé elszíneződött fedőborítóval, egyébként jó állapotban.
11971.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Weöres Sándor: 111 vers. Szerző által dedikált példány " Morvai Olgának szeretettel" ajánlással. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
11972.

Rufpreis:
6 000 HUF

Weöres Sándor: Medúza. Versek. Bp. (1943), Kir. Magy. Egyetemi Nyomda  Első kiadás. Kiadói papír borítóban, jó állapotban. Dedikált példány! "Kozma Károlynak szeretettel, Weöres Sándor"
11973.

Weöres Sándor: Medúza. Versek.
Bp. (1943), Kir. Magy. Egyetemi Nyomda Első kiadás. Kiadói papír borítóban, jó állapotban. Dedikált példány! "Kozma Károlynak szeretettel, Weöres Sándor"

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF