Szomory Dezső: Bodnár Lujza. Színmű három felvonásban. Dedikált példán... https://www.darabanth.com/de/20-Gross-Auktion/20.1/Kunst-Dokumente/Bucher-Sonstige-Raritaten~6940/Szomory-Dezso-Bodnar-Lujza-Szinmu-harom-felvonasban-Dedikalt-peldany-Farago-Jenonek-~II983760
983760
11968
20
Beschreibung: Szomory Dezső: Bodnár Lujza. Színmű három felvonásban. Dedikált példány: "Faragó Jenőnek szíves emlékül Szomory Dezső". Dombornyomott, aranyozott gerincű, félbőr kötésben. Kissé kopottas fedőlap, egyébként jó állapotú.
: sass_melinda