Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 35

Zadravecz István (szerk.): Szentföld I. kötet. Budapest, 1931, A Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának kiadása. Egészvászon kötés, illusztrált, melléklettel.
12579.

Rufpreis:
2 000 HUF

Neuer praktischer Führer für Genua... Genua 1908, Peloso 88p. with map
12580.

Rufpreis:
800 HUF

Budapest. Dercsényi Balázs előszavával. Közel 250 művészi fénykép Budapest legszebb nevezetességeiről. Merhávia Kiadó, Budapest, 1997. Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története.  Budapest Főváros X. kerületi Tanácsa V. B. Kiadó Budapest, 1985.
12581.

Budapest. Dercsényi Balázs előszavával. Közel 250 művészi fénykép Budapest legszebb nevezetességeiről. Merhávia Kiadó, Budapest, 1997.
Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Budapest Főváros X. kerületi Tanácsa V. B. Kiadó Budapest, 1985.

Rufpreis:
800 HUF

Gáspár Ferencz: A Föld körül V. Ausztrália. Csendes oceáni szigetek, Japánország, Khina, Szibiria. 158 képpel, 13 melléklettel. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói, egységes, festett, dombornyomott, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, kopottas állapotú, gerincén sérült
12582.

Rufpreis:
800 HUF

Gyomai tanulmányok. Szerk. Szabó Ferenc. Gyoma, 1977, Gyoma Nagyközség Tanácsa. Egészvászon kötésben, védőborítóval
12583.

Rufpreis:
800 HUF

Jajczay János: Pest-budai figurák a mult század harmincas éveiből. Max Felix Paur rajzai a fővárosi könyvtárban. Budapest, 1941, Budapest székesfőváros házinyomdája.Tűzve, kiadói papírborítóban.
12584.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyarország különös tekintettel a fővárosra Budapestre. Négy színes és tíz színezetlen térképpel. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, térképmellékletekkel, ceruzás aláhúzásokkal.
12585.

Rufpreis:
1 000 HUF

12586.

Rufpreis:
3 000 HUF

Id. Soós Béla: Az országos hírű orosházi hetipiac. Orosháza, 2006, Szántó Kovács János Terültei Múzeum. Papírkötés, melléklettel.
12587.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest idegenforgalmi útmutató. Budapest 1958. Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal.
12588.

Rufpreis:
800 HUF

Megyery Ella: Budapesti notesz. Budapest térképével. Budapest, 1937, Dante Könyvkiadó. Puhakötésű, sérült gerinc, elő- és hátlap.
12589.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF