Zadravecz István (szerk.): Szentföld I. kötet. Budapest, 1931, A Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatalának kiadása. Egészvászon kötés, illusztrált, melléklettel.
Budapest. Dercsényi Balázs előszavával. Közel 250 művészi fénykép Budapest legszebb nevezetességeiről. Merhávia Kiadó, Budapest, 1997. Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Budapest Főváros X. kerületi Tanácsa V. B. Kiadó Budapest, 1985.
Jajczay János: Pest-budai figurák a mult század harmincas éveiből. Max Felix Paur rajzai a fővárosi könyvtárban. Budapest, 1941, Budapest székesfőváros házinyomdája.Tűzve, kiadói papírborítóban.
Magyarország különös tekintettel a fővárosra Budapestre. Négy színes és tíz színezetlen térképpel. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, térképmellékletekkel, ceruzás aláhúzásokkal.