https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 35

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sten Bergman: A viharok hazájában. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
1
12567.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sten Bergman: A viharok hazájában. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Világjárók Utazások és kalandok: Roberts, A. W.: Kaland az óceánon. Ford. Kertész Róbert. Bp. é.n. Franklin. 158p, 8 t. (fényképek).  Kiadói vászonkötésben.
1
12568.

Világjárók Utazások és kalandok: Roberts, A. W.: Kaland az óceánon. Ford. Kertész Róbert. Bp. é.n. Franklin. 158p, 8 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Világjárók Utazások és kalandok: Incze Antal: Rio Grande – Trieszt. Bp. é.n. Franklin. 148p., 12 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.
1
12569.

Világjárók Utazások és kalandok: Incze Antal: Rio Grande – Trieszt. Bp. é.n. Franklin. 148p., 12 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Világjárók Utazások és kalandok: Kessler Hubert: Barlangok mélyén Bp., é.n. Franklin. 151 p. 36 fényképpel. Kiadói vászonkötésben.
1
12570.

Világjárók Utazások és kalandok: Kessler Hubert: Barlangok mélyén Bp., é.n. Franklin. 151 p. 36 fényképpel. Kiadói vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Ford. Cholnoky Béla. Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás
1
12571.

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Ford. Cholnoky Béla. Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. 70 képpel és egy térképpel, Ford. Dr. Cholnoky Béla Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. 2. kiadás
1
12572.

A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. 70 képpel és egy térképpel, Ford. Dr. Cholnoky Béla Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. 2. kiadás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar folyamhajózási évkönyv. 1934. Kiadja a magyar kir. Folyam- és Tengerhajózási R. T. gr. Széchenyi István köre. 9. évf
1
12573.

Magyar folyamhajózási évkönyv. 1934. Kiadja a magyar kir. Folyam- és Tengerhajózási R. T. gr. Széchenyi István köre. 9. évf

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
1
12574.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság: Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Bp., Lampel. Kissé kopott gerinccel
1
12575.

Magyar Földrajzi Társaság: Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Bp., Lampel. Kissé kopott gerinccel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ludwig Kohl: Nordlicht und Mitternachtsonne. Erlebnisse und Wanderungen in Lappland. Stuttgart, 1926. Strecker und Schröder
1
12576.

Ludwig Kohl: Nordlicht und Mitternachtsonne. Erlebnisse und Wanderungen in Lappland. Stuttgart, 1926. Strecker und Schröder

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Pilis-Visegrádi hegység részletes kalauza. Szerk. Dr. Thirring Gusztáv. (Dr. Thirring - Dr. Vigyázó: Részletes Magyar Utikalauzok) 51 képpel, 2 látóképpel, 9 alaprajzzal, 2 várostervrajzzal és 2 térképpel. Bp., 1929, Turistaság és Alpinizmus. Korabeli kartonkötésben (gerincnél ragasztva)
1
12577.

A Pilis-Visegrádi hegység részletes kalauza. Szerk. Dr. Thirring Gusztáv. (Dr. Thirring - Dr. Vigyázó: Részletes Magyar Utikalauzok) 51 képpel, 2 látóképpel, 9 alaprajzzal, 2 várostervrajzzal és 2 térképpel. Bp., 1929, Turistaság és Alpinizmus. Korabeli kartonkötésben (gerincnél ragasztva)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
8
 
Magyar jezsuiták Kínában. A tamingi magyar misszió első tíz éve. A katolikus missziók kiadása. Bp., 1935. Kötés megviselt állapotban, egy kép hiánnyal
1
12578.

Magyar jezsuiták Kínában. A tamingi magyar misszió első tíz éve. A katolikus missziók kiadása. Bp., 1935. Kötés megviselt állapotban, egy kép hiánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse