https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 35
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
515718
12567
198
0
1800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Sten Bergman: A viharok hazájában. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
Das Lot is nicht erreichbar
754331
12568
198
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Világjárók Utazások és kalandok: Roberts, A. W.: Kaland az óceánon. Ford. Kertész Róbert. Bp. é.n. Franklin. 158p, 8 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
754402
12569
198
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Világjárók Utazások és kalandok: Incze Antal: Rio Grande – Trieszt. Bp. é.n. Franklin. 148p., 12 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
754396
12570
198
0
2400
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Világjárók Utazások és kalandok: Kessler Hubert: Barlangok mélyén Bp., é.n. Franklin. 151 p. 36 fényképpel. Kiadói vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
515622
12571
198
0
2000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Ford. Cholnoky Béla. Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás
Das Lot is nicht erreichbar
714026
12572
198
0
2800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. 70 képpel és egy térképpel, Ford. Dr. Cholnoky Béla Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. 2. kiadás
Das Lot is nicht erreichbar
511877
12573
198
0
2600
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar folyamhajózási évkönyv. 1934. Kiadja a magyar kir. Folyam- és Tengerhajózási R. T. gr. Széchenyi István köre. 9. évf
Das Lot is nicht erreichbar
515716
12574
198
0
2600
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Franklin, Bp.
Das Lot is nicht erreichbar
534688
12575
198
0
1800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Földrajzi Társaság: Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Bp., Lampel. Kissé kopott gerinccel
Das Lot is nicht erreichbar
766072
12576
198
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Ludwig Kohl: Nordlicht und Mitternachtsonne. Erlebnisse und Wanderungen in Lappland. Stuttgart, 1926. Strecker und Schröder
Das Lot is nicht erreichbar
772284
12577
198
0
1000
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
A Pilis-Visegrádi hegység részletes kalauza. Szerk. Dr. Thirring Gusztáv. (Dr. Thirring - Dr. Vigyázó: Részletes Magyar Utikalauzok) 51 képpel, 2 látóképpel, 9 alaprajzzal, 2 várostervrajzzal és 2 térképpel. Bp., 1929, Turistaság és Alpinizmus. Korabeli kartonkötésben (gerincnél ragasztva) 547836
12578
198
0
800
Books: Travelling, cities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar jezsuiták Kínában. A tamingi magyar misszió első tíz éve. A katolikus missziók kiadása. Bp., 1935. Kötés megviselt állapotban, egy kép hiánnyal
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse