Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 35

cca 1900 Im Flucht durch die Welt - Levegőben a világ körül légi felvételeket tartalmazó könyv. Festett egészvászon kötésben / book with bird eye view photos. In full linen binding
12555.

Rufpreis:
4 000 HUF

12556.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Rudolf trónörökös főherczeg: Tizenöt nap a Dunán. Budapest 1890. K.M. Természettudományi Társulat. (kissé kopott egészvászon kötésben)
12557.

Rufpreis:
8 000 HUF

12558.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Világjárók Utazások és kalandok: Berg, Bengt Vándormadarakkal Afrikába Ford. Lambrecht Kálmán, Uray Mária. Bp., 1937, Franklin. 125p. 12 t. Kiadói vászonkötésben.
12559.

Rufpreis:
1 800 HUF

12560.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Világjárók Utazások és kalandok: Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig. Bp. é.n. Franklin. 163 l., 10 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.
12561.

Világjárók Utazások és kalandok: Kovrig János: A sárga kontinensen déltől északig.
Bp. é.n. Franklin. 163 l., 10 t. (fényképek). Kiadói vászonkötésben.

Rufpreis:
2 000 HUF

12562.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12563.

Rufpreis:
2 400 HUF

12564.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin - A világ tetején II. Budapest é.n. Lampel R.
12565.

Rufpreis:
1 000 HUF

12566.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF