Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 61

Matzon Ákos (1945): Cím nélkül (2006) Akril, tükör, relief. Jelzett 33 x 31 cm
15036.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Moizer Zsuzsa (1979): Milyen lények V. (2008)	Akvarell, papír. Jelzett 30 x 23 cm
15037.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Moizer Zsuzsa (1979): Szégyen. Akvarell, vászon. Jelzett 40x50 cm
15038.

Rufpreis:
350 000 HUF
948,51
1 093,75

Nádler István (1938): 2010.11/30/III. giclényomat 30 x 30 cm
15039.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj (1959) Rézkarc, papír 22 x 39 cm
15040.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kölni dóm Rézkarc, papír 25 x 17,8 cm (sérült)
15041.

Rufpreis:
3 000 HUF

R.monogrammal: Rippl Rónai emlékére. Fémöntvény 10 x 7 cm
15042.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rácz Gabi: Babalány (2012) Akvarell, papír. Jelzett 14 x 10 cm
15043.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ruszkay György (1924-1998): 2 db humoros karikatúra, tus-papír, jelzett 15x21 cm
15044.

Rufpreis:
1 000 HUF

Salzer jelzéssel: Havas tájkép (1946) Tempera,  papír 15,5 x 17,5 cm
15045.

Rufpreis:
2 000 HUF

Salzer jelzéssel: Vitorlás a tavon (1946) Tempera,  papír 11 x 15,6 cm
15046.

Rufpreis:
2 000 HUF

Salzer jelzéssel: Téli tájkép szekérrel (1938) Tempera, papír 13,5 x 19,5 cm
15047.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF