Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 61

Salzer jelzéssel: 3 különbözű alkotás. Tempera, papír
15048.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó Iván, szobrász (1913-1998): Római lovas (1973) Golyóstoll, zsírkréta, papír. Jelzett 19 x 22,3 cm
15049.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Szász Endre?: Fiatal lány. Olaj, karton. Jelzés nélkül. 45 x 34,5 cm
15050.

Rufpreis:
8 000 HUF
20

Székely Alex (1901-1968): József Attila illusztráció (1947) Tus, papír. Jelzett	30,5 x 21,5 cm
15051.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szennik György (1923-2007): Gyulai erdő (1970) Rézkarc, papír. Jelzett. 28,5 x 31 cm
15052.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szilvásy Margit (1898-1977): Női portré - Önarckép? (1959) Tempera,	papír. Jelzett 36 x 27,7 cm
15053.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szinte Gábor (1928): Pihenő bika. Tus, papír. Jelzett	29 x 41 cm
15054.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szőgyi Lajos (1903-?): Vágyakozás. Linómetszet, papír. Jelzett. 18 x 13 cm
15055.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szőgyi Lajos (1903-?): Prométheus. Linómetszet, papír. Jelzett. 18 x 13 cm
15056.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szűts Miklós (1945): Napló 12_09_09. (2012/44) Akvarell, papír. Jelzett 11,3 x 15,4 cm
15057.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Vojnich Erzsébet (1953): Zöldes padló, falikút, gyűrt vászon (2011) Vegyes technika, nyersvászon. Jelzett. 34 x 60 cm
15059.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Wahorn András (1953): Look. Tus, papír, kollázs. Jelzett. 15 x 14,8 cm
15060.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF